Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az autóktól való félelem...

WANDEAD kérdése:

Az autóktól való félelem milyen fóbia?

Figyelt kérdés
Egy éven belül már sajnos a második autó ütött el engemet. És azóta folyamatosan azt veszem észre mintha minden autó el akarna ütni engemet még az állóhelyzetben lévő is. Gyakorlatilag már rettegek az autóktól, egyedül oldalról merem megközelíteni őket. Ahányszor meglátok egy autót az jut eszembe, hogy ez elfog ütni engem és megint mehetek a sürgősségire. Szeretném ha tudnátok abban segíteni hogy mégis ezt milyen fóbiának hívják mert semmilyen ilyet nem találtam.

2014. nov. 1. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A fóbiáknál lényegtelen a "mitől?", mert a tudattalan félelem bármire kivetülhet. A tudattalan félelmet kell megszüntetni, és megszűnik a fóbia.

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2014. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
költözz az északi sarkra, ott nincsenek autók. amúgy ez nem betegség hanem bambaság. közlekedj körültekintőbben és akk nem fognak elütni...
2014. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
közlekedj körültekintőbben és akk nem fognak elütni... tégedet.
2014. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm! a többieknek azért megmondanám hogy én hiába nézek körül ha egy kb 10 méter hosszú zebrán próbálok átmenni és valahonnan a semmiből bekanyarodik egy paraszt és tojik megállni.
2014. nov. 4. 17:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem sose bantott auto, de egy haszontalan szemetnek tartom, es utalom oket, mert egy agyatlan gyilkologep rendszer resze amit kozuti kozlekedesnek hivunk. Szennyez ol es penzugyileg is sakkban tart.
2014. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3-as, oké vannak kis számban esetek amikor a gyalogos télleg csak rosszkor van rossz helyen, de sok esetben elkerülhetnék a balesetet, ha legalább megtanulnának normálisan közlekedni.


5-ös, majd ha a mentő jön érted, vagy egy családtagodért, akkor nem fogsz ekkora baromságot írni...

2014. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pont ez az cimbora. a jovokepem. Eltunnek az autok csak kotott palyas kozlekedes minosegi akar egy tengerjaro hajo. A mikrokornyezetbe valo eljutas biciklivel tortenne. A vasut mindenhova eljutna. mert a varosol ugy epulnenek. Ma mar minden jottment kocsit vezet, es legtobbszor a vetlen huzza a rovidebbet. Ugyanugy nem lehet mindrnki orvod. Ne is vezethessen mindenki, legyen szigorubb szures vizsga.
2014. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es. továbbra sem értem, hogy a mentők, tűzoltók közlekedését autók hiányában mivel szeretnéd pótolni?
2014. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mento es tuzolto helikopter
2014. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7, ez nem jövőkép. Ilyen volt már (18. század), aztán mégse tetszett...
2014. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!