Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyírő Gyula Kórház pszichiátri...

Nyírő Gyula Kórház pszichiátriai részlegéről mit tudtok?

Figyelt kérdés
Kényszerbetegség, szorongásos reakció miatt kell mennem ide. Érdekelne, hogy milyen az ellátás ott... Gyógyszer, pszichoterápia kombináció náluk mennyire gyakori?

2014. nov. 4. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Mióta az OPNI megszűnt, nem jártam a Nyírőben. Én még kb. 10 évvel ezelőtt voltam benn egy hónapot, egész kulturált volt az osztály, semmi rosszat nem tudok mondani róla. Gyógyszerelés nyilván egyénre szabott, csoportterápia volt és egyéni beszélgetés is.

Mostanában gondolom szarabb a helyzet, mert az OPNI-ből kivágott betegek nagy része a Nyírőbe kerül, tehát biztosan nagyobb a zsúfoltság.

2014. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon hasznos és jó terápiák vannak ott. Csak ajánlani tudom. A nővérpult körüli kórtermekben idős nagyon zavart pelenkázós betegek vannak de a D részlegen ahol a terápiások vannak ott jó a helyzet.
2014. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!