Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túlságosan érzékeny vagyok...

Túlságosan érzékeny vagyok lelkileg. Szeretnék ezen változtatni, de nem tudom hogyan. Könnyen elsírom magam, pedig boldog vagyok a párommal. Mit tegyek, hogy legalább ezeket a negatív érzéseimet ne mutassam ki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mitől sírsz? Ha a boldogságtól, az mitől negatív érzés?
2010. jan. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pl:ha a barátom viccelődik én ezt komolyan veszem,megsértődöm.Ismerem magam tudom,hogy sokszor idegesítő vagyok.Túlságosan kimutatom ha szeretek valakit.Szeretnék legalább egy kicsit erősebnek tünni.Sokan kihasználtak talán ez lehet az oka,de attól félek,hogy emiatt fog a barátom eltávolodni tőlem,mert lelkileg gyenge vagyok.
2010. jan. 28. 07:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ha vki nagyon érzékeny, az egyáltalán nem baj! Nemcsak a sírásra való hajlamot kell érteni ezalatt, na mindegy olvassatok utána!

[link]

[link]

2010. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ilyen vagyok!(csak nincs párom és sose hagyom magam kihasználni) Várom én is a válaszokat! Mert ez nagyon idegesítő egy tulajdonság tud lenni :( Mindneki ott rúg belém, ahol tud, még csak akarnia sem kell, én azt is sértésnek veszem, amit nem is annak szántak. Meg mindenhol leégetem magam a bőgésemmel :(
2010. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is az vagyok. már kiskoromban is mondták rám, hogy milyen érzékeny vagyok. sokszor engem is zavar. de máskor meg a jó oldalát látom. pl. egy művészi alkotást sokkal jobban tudok értékelni, mint más, aki nem ilyen érzékeny. meg az is jó benne, hogy kívülről érzékenynek tűnök, de valójában sokkal erősebb vagyok, mint mások. mert a sok feszültség nem gyülemlik fel bennem, ami annak is köszönhető, hogy könnyen sírok.


az én párom elfogadott ilyennek, egyáltalán nem néz le, vagy ilyesmi

2010. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Kis mimóza! Majd az élet megkeményít! ;)
2010. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

erről beszéltem. egyáltalán nem gyengébb az, aki érzékeny. nem szinonima a két szó.


ismerek "nem érzékeny" embert, aki alkoholba menekült. szerintem ő a gyenge, nem pedig én,vagy a kérdező aki könnyen sír

2010. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


egy cikk a témában. igen, kimaradt: sok művész is hiperérzékeny vagy éppen depressziós volt. egyszóval ne átoknak, hanem áldásnak fogd fel ezt a tulajdonságod

2010. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jó tudni,hogy nem csak én vagyok ilyen érzékeny.
2010. jan. 28. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!