Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális, vagy én vagyok...

Ez normális, vagy én vagyok "rossz táraságban"? Mármint van valami összefüggés?

Figyelt kérdés

Az egész családom és baráti köröm Depeche Mode rajongó.

De eddig senki sem volt "normális". A nagynénim pánikbeteg, anyukám depressziós, unokatestvérem is, a barátaim is mind valamilyen mentális betegséggel küzdenek, nekem is elég sok nyavalyám van, még a dilidokik sem döntötték el pontosan, mi bajom.

Ez normális? Mármint miért lelki roncs minden DMes ismerősöm? Vagy véletlen egybeesés több mint 30 embernél?



2015. jan. 1. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem gondoltad komolyan, hogy a Depeche Mode miatt.
2015. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, mert egy teljesen zseniális együtyes, de sokan szekálnak azzal, hogy "mert biztos az ő zenéjük miatt".
2015. jan. 1. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon szeretem a Depeche Mode-ot, és rám is illik a nem normális kifejezés, de nem hiszem, hogy a Depeche Mode hatására vagyunk ilyenek, hanem pont, hogy fordítva. azért szeretjük ezt a zenét, mert nincsenek tipikus vidám számai, és eléggé egyedi a maga módján. meg aztán a DM egy elég régóta létező elismert, sikeres zenekar, sokan szeretik, meg is érdemlik, mert k**vajó zenéik vannak
2015. jan. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a DM-ot és én sem futok százon😉
2015. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az összes ismerősöm "lelkironcs" de több mint felük azt sem tudja mi az a depeche mode. Múltkor beraktam a Some great reward borítóját facebook borítóképnek és az egyik gyökér (aki amúgy halál komolyan pszichiáterhez is jár) írta, hogy juj de jó rakok fel végre az esküvői képeinkből??
2015. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!