Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Onertekelesi zavaraim vannak?

Onertekelesi zavaraim vannak?

Figyelt kérdés

Parom a fekete haju lanyokat reszesiti elonyben mondhatjuk szamara ok az idealis nok ahogy elneztem az eddigi baratnoit bele illettek a kategoriaba. En szoke haju vagyok semmi onbizalmam nincs ez miatt mert ugy erzem a paromnak en nem tetszem elegge...nem en vagyok az a no akit o elkepzelt maganak 1eve vagyunk egyutt egyutt is elunk de fel eve kb elkezdottek ez miatt a veszekedesek ami addig fajult hogy a mai

naponelege lett belolem es kozolte h nincs ember a foldon aki ezt el tudja viselni amit megertek nem hibaztatom! Mit kellene tennem? En szeretem ot nagyon de megis hagyom hogy menjen ha menni akar mert igy nem tudom boldogga tenni.


2015. jan. 7. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszettél volna neki, akkor nem húz le veled fél évet, most sem a szőke hajad miatt hagy el, hanem azért, mert kibírhatatlanul viselkedtél.
2015. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
O is mindig ezt mondja... de megis amikor lat egy masik not aki olyan amilyet szeretne olyan erzes tor ram h szivesebben lenne inkabb vele mint velem... :( ez neha elmulik de kezdodik elolrol az egesz es annyira elvagyok mar keseredve....
2015. jan. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!