Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásos pánikbeteg és...

Szorongásos pánikbeteg és hipochonder vagyok. Mindig azt hiszem hogy baja van a szívemnek. Szorongok és akkor bedobog a szívem. Mit tegyek a szorongás ellen és hogy ne gondoljak folyton a szívemre? 20/L

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tereld el amfigyelmed. Mondogasd h minden redbe van
2015. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Csináld azt, amit szeretsz, valami olyat, amitől megszűnik körülötted a világ, és semmire nem gondolsz :)
2015. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Végre értelmes válaszok.


Köszönöm mindenkinek.

2015. jan. 30. 19:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly ilyenkor voltam"szívbeteg". Annyira szorongtam,hogy a végén már nem ment 100 alá a pulzusom.Kardiológián is voltam. A pszichiáter gyógyszert akart adni. Sportolni kezdtem. Segitett.
2015. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Neked milyen " szívbetegségre" utalo tüneteid voltak?
2015. jan. 30. 22:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindig magas volt a pulzusom, leginkább éjszaka. Fulladtam,kimerültem. Rengeteget olvastam a szivbetegségekről. Ezek után pedig még a tüneteket is produkáltam. Még a lábam is vizesedett! 3 hónap alatt jobban lettem,azóta a szivem ok,de van újabb "betegségem".ördögi kör! Most kezdek újra aktivabban sportolni...
2015. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia sajnos nekem is ez a problemam gyors sziveresem van neha. De volt olyan is ketszer hogy nagyon gyorsan vert a szivem es majdnem el ajultam nem sok kellet hozza egyik alkalomal pont kozertbe voltam mar a penztarnal nagy hoseg is volt meg rossz felidezni is ki kellet sietnem mert ereztem ha nem ulok le valahova elajulok mikor ki ertem mar annyira szedultem es alig lattam valamit hogy egy auto is majdnem elutott a viz islevert azota rettegek hogy nehogy megtortenjen megegyszer meg egyszer ithon is igy jartam akkor utanna is meg sokaig rosszul voltam remegtem stb. Voltam sziv vizsgalatokon tobb ekg is az eggyiken lattak is valami kis aprosagot elkultek sziv uh ra ott azt mondtak valami ki billentyu elteres de nem kell vele foglalkoznom mert sok embernek van ilyen. Es 100evig is elhetek vele. De azota nem tudok megnyugodni akkor se. En mar egyedul se merek ithon maradni. Valaki mindig van velem mert ha akkor tortenik ilyen es nincs velem senki mit tudnak csinalni?!! Hiaba mondja akarki hogy nyugodjak meg en nem tudok foleg mert anyum 34volt mikor szivinfarktus vitte el. O nagyon sokszor volt rosszul es azt mondtak neki h panikbeteg ot ki se vizsgaltak rendesen. Ott voltam vele mikor meghalt a hazi orvos meg akkor is haza kuldte hogy semmi baja menjen haza csak azert eg a melkasa mert hanyt. A hat is fajt minden tunetet elmondta az orvosnak megis azt mondta nyugodtan mennyen haza pihenni. Akkor volt az evnyitom 10eves voltam arra indultunk volna meg ugy is eljott volna hogy olyan rosszul volt felmentunk mamamhoz lefurodtem utanna o mondta kicsit jobban van elmegy furodni de o mar velem nem fog hazajonni kerdeztem mert nem nem valaszolt ra es csak most jutott el a tudatomig mire mondta mindig elfolytottam h beszeljek rolla el is ment furdeni en bementem utanna mert pisilnem kellet es meglattam hogy csukott szemmel a kadba ki mentem mamahoz es szoltam neki hogy anyu alszik a vizbe akkor meg nem gondoltam volna meg megse fordult a fejembe h mi is tortent. Mamamal ketten vettuk ki a vizbol soha nem fogom azt a szornyu napot elfelejteni. Azert mondta azt hogy nem jon velem haza tudta hogy meghal. :'(. Muszaly voltam ezt ki irni magambol mar csak azert is hogy ne engedje senki le razni magat az orvonal ha rosszul van. En tanultam ebbol. Es nem ilyedj meg nem azert irtam csak ha rosszul van valaki jobb ha megy az orvoshoz. Sajnos az en orvosom is olyan h a semmi bajom nincs en nem is foglalkoztam vele egybol korhazi kivizsgalasra mentem.
2015. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 petra666 válasza:
Én nálam is vannak a pánik beteg tünetek, és a gyors, és erőteljes szívverés is, de olyan szinten, hogy ilyen rugós matracom van, és ha hason fekszem rajta, akkor a rugók a szívverésemre kattannak,meg szinte bármelyik testrészemben érzem a szívdobogásom ritmusát, főleg ilyedtségtől, vagy mikor szorongok. Soha sem gondoltam volna, hogy ez a kettő összefügg... Valaki nem beszélgetne velem erről? 13/L
2015. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia,nekem is detto ez van most :((( ejjel se aludtam. Extraim is vannak. Annyra szeretnek normalis eletet elni,...2 hete kezdodott. En attol panikolok be hogy egyedul vagyok osszeesek es meghalok......:(
2015. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jelentkezz be pszichyáterhez, ad gyógyszer és 2-3 hét után teljesen meg kell, hogy szűnjenek ezek (persze ha szeded).

Fel a fejjel, nem lesz semmi bajod! :)

Írj privátot, hogy kérdésed van és próbálok válaszolni.

2015. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!