Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj, ha most is félek tőlük?

Az baj, ha most is félek tőlük?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. A volt általános iskolai osztálytársaim közül néhányan fizikailag és lelkileg bántottak, a többiek kiközösítettek, egy olyan sem volt, akivel jóban lettem volna. Ezért, ha távolról meglátok egyet is, lehajtom a fejem és úgy teszek, mint ha nem látnám őket, amikor elmennek mellettem, akkor nézek csak föl. Amikor látom egyiket, félni kezdek, majd amikor hazaérek, olyan dühroham jön rám, ami elképesztő.

Ez normális dolog? Ez lehet valamilsen elfolytott dolog, amit nem adtam ki magamból soha, ezért dühít? Mit tehetek, járjak terápiára, szedjek gyógyszereket?


2015. jan. 30. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából én természetesne tartom, ha félsz tőlük, nyílván a legtöbb ember félne a helyedben és nem szívesen emlékezne vissza a régi, rossz dolgokra. A régi osztálytársaim közül én is utálok elég sokat és képes vagyok átmenni az utca másik oldalára miattuk. Egy beszélgetés nyílván jól esne egy szakemberrel, aki tudna neked tanácsokat adni ezzel kapcsolatban. :)
2015. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Járj terápiára és ne szedj gyógyszereket. A gyógyszer a fentiekből semmit nem old meg, a terápia viszont igen.
2015. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!