Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhatja ezt a rejtéjes...

Mi okozhatja ezt a rejtéjes érzést?

Figyelt kérdés

Pár hete, a rég múltból kis eseények, történések bukkannak fel a gondolatomban, amelyek nagyon erős sajnálatot, vagy megbánás érzését keltik bennem. Eléggé kellemetlen.

Ilyenek: Pl. A mina jött elő, hogy 5 éves koromban kaptam egy kisautót, amit látott egy kislány aki nagon nézte és mosolygott, mintha csak úgy érezte volna, hogy ő kapta. De én irigyen mint a legtöbb gyerek ilyenkor odase figyeltem rá vag inkább odébb ismentem tőle mindig...



Viccesen hangzik, de nagyon rossz érzéseket keltenek ezek a régi igazából jelentéktelen események, tönkreteszik a napjaimat... Minden nap újabb emlék bukkan fel.


Köszönöm előre is aki megtudja mondani milyen mentális zavar ez!


28 / F



#mentális;zavar
2015. jan. 30. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Tele van helyesírási hibával!
2015. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan az ilyen "apróságok" hatnak a jelenünkben, anélkül, hogy tudnánk róla. Ez mindenkinél így van, csak sokan nincsenek tudatában.

Amit tenni tudsz, az az, hogy próbálod figyelni az érzéseidet, hogy pontosan MILYEN érzések ezek, mi okozza, mire emlékeztet a jelenből, stb. stb. De ezeket jobb lenne egy szakemberrel feldolgozni...

2015. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség. Így működik az agyunk.
2015. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!