Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetek én is "ideges"...

Hogy lehetek én is "ideges" ember, aki gyorsan felidegeli magát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kérdés hülyén hangzik, de ez komoly kérdés. Túl nyugodt vagyok, engem igen nehéz ordításra bírni, viszont én néha úgy érzem, hogy idegességemben szeretnék ráordítani pl. arra, aki kötöszködik velem.Mivel suliban úgy tudnék kiállni magam mellett, ha gyorsan fel tudnám idegelni magamat, (pl. hogy ordítsak.) ezért szeretném kérdezni. Annak is örülnék, ha legalább rövid időre, de lenne rá megoldás.

Valaki adna rá egy komoly választ? Az ilyen lebeszélések, mint pl.: ne legyél ideges! stb.-t mellőzzétek légyszi.



2015. jan. 31. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakorold az ordítást egy olyan helyen, ahol senki sem hallja. Akkor könnyebben megy majd éles helyzetben.
2015. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha valaki kötekedik verdd ki a fogiat :D Ordítanod sem kell.... problem?
2015. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De minek akarsz rögtön ordítani mint egy eszelős? :D
2015. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nálam úgy van, hogy ha valaki nagyon felbosszant, akkor rá üvöltök, hogy hagyja már abba (persze nem a legszebb szavakkal :D), és ha azután sem, akkor van már nálam az a szint, hogy üssek is. Szóval én nem tudok megütni addig senkit, ameddig az üvöltés szintre el nem jutottam.:D Furán hangzik, de így van tényleg.:D Ezért gondoltam azt, hogy ha az üvöltés szintre eljutok, akkor minden megvan.:D

.

.

Próbáltam a Rage Game (idegölő játék)-et is, pl. unfair mario, stb. de nem tudom felbosszantani magam..:D Pedig jó lenne egyszer idegesen menni reggel a suliba.

2015. febr. 1. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló gondom van, nemtudnak felbaszni semmivel, de itt a hasonlóság meg is áll. Én csöndbe türöm egy pontig aztán átrendezem a fogsorát. 1x eljátszák páran, másodi kalkalom nincs. Nemkell ide semmi üvöltés, az első kezedbeakadó tárgy megfelel, ha nincs akkor gyomorszájra adj neki egyet, attól lenyugszik. (Y)
2015. febr. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hehe.:D Köszi az ötletet.:D
2015. febr. 10. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!