Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Faxiprol, amisulprid leszokás?

Faxiprol, amisulprid leszokás?

Figyelt kérdés

Napi 1db 150mg-os Faxiprol-t és 1db 200mg-os Amisulprid-ot szedek 1,5éve. Szeretném abbahagyni, elkezdtem fokozatosan csökkenteni az adagot, de nagyon rosszul lettem: hányinger, hasfájás, hasmenés, émelygés, fejfájás. Újra elkezdtem szedni és elmúlt.

Kérdésem az lenne, hogy milyen időközönként, mennyivel csökkentsem az adagot, hogy ne legyek rosszul?

Orvoshoz nem akarok visszamenni.

Köszönöm!



2015. jan. 31. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne változtass a gyógyszerszedéseden, kizárólag az orvosod tudtával. Nagyon rosszul leszel, ha mégis megteszed.
2015. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az jó ha az orvoshoz nem akarsz visszamenni. szedsz egy snri antidepresszánst, meg egy skizofrénia ellenes gyógyszert és nem vagy folyamatos orvosi kontroll alatt. meg is érdemled h szenvedsz, ahelyett h elmennél az orvosodhoz és elmondaná mit hogy csinálj...
2017. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!