Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez? Hogyan változzak meg?...

Mi ez? Hogyan változzak meg? Az egyik barátnőm szerint bipoláris zavar.

Figyelt kérdés
Folyamatosan más a hangulatom. De utána olvastam a bipolárisnak, azt írja, hogy hetek telnek el a hangulat változások között. Nekem egyik pillanatban nagyon nagyon jó kedvem van, teljesen hülyének néznek az emberek. Másik pillanatban kb 1-2óra elteltével ülök egy sarokban bőgök. Álltalában semmi nem történik ilyenkor, csak simán rámjön egy fura érzés, és úgy érzem muszáj sírnom vagy éppen nevetni, rohangálni mint nem normális, mindenből viccet csinálni. Nem igazán tudják ezt az emberek elviselni körülöttem. Szeretnék megváltozni, de nem tudom mit kellene tennem.
2015. jan. 31. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hol és mit olvastál, de nekem van bipoláris barátom és tök olyan mint amit te most leírtál. Tőle függetlenül én úgy tudom hogy a nagyon hirtelen hangulatváltások és a nagyon végletes érzelmek a legfőbb velejárói ennek a személyiségzavarnak.
2015. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj bocs. én is hülye vagyok, két kifejezést kevertem. Amiről én beszélek az a borderline. Olvass utána annak.
2015. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha tinédzser, akkor a diagnózis: kamaszkor.
2015. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19vagyok
2015. jan. 31. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem nőttél ki belőle. Később majd lenyugszol.
2015. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!