Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 14 évesen nőgyógyásznál?

14 évesen nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Több kérdésem lenne

1. Ha anyukám mindenképp bent akar lenni amíg vizsgálnak van e jogom kiküldeni

2. Az orvos elmondhatja e hogy már nem vagyok szűz? Anyukám barátnőjének a férje úgyh sokat találkoznak.

3. Az orvos meg tudja e állapítani hogy mikor vesztettem el és hogy kb hány éves fiúval?


Köszi


2015. márc. 5. 10:17
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:

" Ha anyukám mindenképp bent akar lenni amíg vizsgálnak van e jogom kiküldeni"

igen


"Az orvos elmondhatja e hogy már nem vagyok szűz?"

nem


" Az orvos meg tudja e állapítani hogy mikor vesztettem el és hogy kb hány éves fiúval?"

nem, és nem is érdekli

2015. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1. Igen jogod van kiküldeni, mondd hogy szeretnéd egyedül bemenni.

2. az orvosi titoktartás kötelez

3.Meg fogja kérdezni h szűz vagy-e, mert akkor máshogy vizsgál ( korod miatt is lehet ) és hogy hány fiúval voltál, őt nem érdekli, lehet h meg tudja állapítani de szerintem nem ez a lényeg.

2015. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kiküldheted anyukádat ,sőt elmehetsz egyedül is vizsgálatra!

Az orvost köti a titoktartás!

Az orvos nem tudja megállapítani,hogy mikor ,kivel,hány emberrel vesztetted el a szüzességed,főleg mert a szűzhártya sporttól is átszakadhat nem csak aktustól, de a kérdéseid alapján nemsemmi vagy... remélem legalább normálisan védekezel,mert ha ilyen tudatlan vagy gondolom másban is vannak hiányosságaid.

2015. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt írnám, amit az előttem lévők.

Annyival egészíteném ki, hogy van több gyereknőgyógyász is, én nem mennék családbaráthoz. Szerintem az a probléma inkább. Keress másik dokit, sok feszültséget, aggódást megelőznél vele.

2015. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos anyukám ragaszkodik ehez az orvoshoz. Én másikat akartam
2015. márc. 5. 10:36
 6/6 Moby Dikk válasza:
Nem vagy köteles akaratod ellenére beleegyezni a vizsgálatba.
2015. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!