Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha minden nap sirok, depresszi...

Ha minden nap sirok, depresszios vagyok igaz?

Figyelt kérdés

Minden nap miutan haza jovok leulok es sirok. Mar 2 hete tart.

Egy szakitas ota nagyon szarul vagyok, de ez a siras dolog mostanaban kezdodott. Fel eve a szakitasnak..

Teljesen szar, mert szomoru vagyok, eszem, utana pedig olyan buntudatom lesz... :(

Szerintem ezt senki nem veszi eszre rajtam,marmint... regebben meg 1 eve mindig azt mondtak az emberek, hogy mennyire vidam mosolygos lany vagyok es az is voltam, de most meg katasztrofa :(

Egyre feledekenyebb vagyok, pl kerdezek valakitol valamit es 1 perc mulva megkerdezem ugyanazt, mert nem emlekszem pontosan hogy kerdeztem-e... szetszort, aluszekony is vagyok...pl eddig ejfelnel elobb nem aludtam el, mostmar 8 kor alszom.. ideges ingerult vagyok es sirok...sokat.

Ez depresszio tunete?

Egyedul lelehet gyurni az ilyet?

19/L


2015. márc. 27. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy depressziós. Az egy nagyon komoly betegség, te pedig csak szerelmi bánattal és a tavaszi fáradtsággal küzdesz, vagy csak későn érő típus vagy és most ért utol a kamaszok világfájdalmas hangulata... Elmehetsz pszichológushoz, mert az ártani nem fog, de semmi komoly bajod nincs, ebbe ne hergeld bele magadat.
2015. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ugyan ez a bajom nekem is, csak nem szakítás miatt. Sajnálom ami veled történik. Nyiss mások felé, próbálj meg barátkozni. Hátha te ki tudsz lábalni ebből...
2015. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy depresszios.

En viszont voltam az es ez nem az.

A depresszio iszonyu komoly betegseg.

Te viszont csak hianyolod a volt szerelmedet es a vele egyutt toltott idot.

Beszelgess errol a szuleiddel esetleg ha van idosebb testvereddel.

Nem lehet egyedul legyurni.


Ha szeretnel errol beszelni nekem irhatsz.

Tudom mit erzel.

2015. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trafó1 ***** válasza:
Próbálj ujj kapcsolatba kezdeni.
2015. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem depresszió ez nálad. Ugyanezen mentem keresztül én is szakítás után. Csak én nem is ettem. Viszont ne legyél sokat egyedül. Én is azt csináltam, hogyha eszembe jutott a szerelmem akkor írtam gyorsan valakinek,vagy felhívtam valakit,elmentem itthonról kicsit, hogy eltereljem a figyelmem. Bár így én esténként sírtam. De az is sokat segített,ha kibeszéltem magamból. A barátnőim rengeteget segítettek na meg anya aki minden hülyeségem meghallgatta akár századszor is...

Hidd el idővel jobb lesz, addig is kitartás!!!:)

20/L

2015. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!