Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan találok pszichológust?

Hogyan találok pszichológust?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogyan keressem. Olyan kellene, aki havi rendszerességgel kérésre házhoz jön. Ha tudtok ilyenről, légyszi írjátok meg, plusz az is érdekelne, hogy mennyibe szokott kerülni az ilyesmi! Komárom-Esztergom megye egyébként.

2015. máj. 2. 13:36
 1/2 anonim válasza:

Az áráról annyit tudok mondani, hogy nagyon változó. Pszichológusa válogatja, hogy mennyit kér. Az 5000Ft/alkalom-tól egészen 15000Ft/alkalomig terjed az ára.

Ez a magánpszichológus, ugyebár.

Van állami, TB alapú pszichológiai terápai is, ami ingyenes, de azt csak úgy lehet igényelni, ha elmész a háziorvosodhoz, tőle kapsz beutalót pszichiáterhez, neki elmondod a problémádat és ő átutalhat Téged a pszichológushoz.

A magánpszichológusnál nincs ilyen rögös út, csak felhívod a neten a Neked szimpatikus helyi szakembert és kapsz egy időpontot. Telefonon azt is meg tudod kérdezni, hogy hajlandó-e házhoz menni. Akkor viszont lehet, hogy a benzinpénzt is felszámolja. Remélem, tudtam segíteni.

2015. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, mert sokan írták nekem, hogy 20000ezer alatt nem lesz +még a benzinpénz. De ha van olyan aki 5-10/ alkalom akkor simán belefér még a benzinpénz, így már nem érzem olyan elveszettnek az ügyet. :)
2015. máj. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!