Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki érzed már így? Lehet e...

Valaki érzed már így? Lehet e így valakim?

Figyelt kérdés
Már párszor írtam ide,de a helyzet nagyon változatlan. Folyamatosan azon görcsölök,hogy nincs pasim és az osztályban is a csajok megkérdezik miért nincs és ezt hallani folyamatosan hallani elkeserít. Sosem tudtam elengedni egy fíú közelében,mert folyamatosan ezen görcsölök,hogy csak untatom. 20 évesen még tapasztalatlan vagyok és sajna ez látszik rajtam,attól félek hogy kiöregedtem már és a szüleim is szégyelnek. Már aludni se tudtok mert folyamatosan ezen jár az eszem. Fíúk nektek milyen nők jönnek be. Ennyi évesen már feladhatom ha enm volt nem is lesz. Tényleg hálás lennék a válaszokért,ez a görcsölés már megörjit.

2015. máj. 8. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok!

Amúgy nem vagy lekésve semmiről! :)

Én is 20 éves vagyok és egyedülálló, igaz volt már barátnőm.. De fiatal vagy még te is, ne stresszelj ezen! ;)

2015. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösszi a választ:) Elmondanám egy fiúnak az kinevetne vagy furcsán nézne rám ettől félek nagyon. Nem is tudtom,hogy egy fiút mi vonz._:(
2015. máj. 8. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy nevetne ki, még aranyosnak is találná.. :)

Szerintem ez nem gáz. Egy normális srác sokkal szivesebben randizik egy félénkebb, rendes csajjal mint egy olyannal aki minden héten másik pasival van..

2015. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 21 évesen volt először barátom, azelőtt nem tudtam fiúkkal beszélgetni, szégyenlős voltam.

Nem kell ennyire rágörcsölni. Mi van ha untatod? Akkor többet nem beszélsz vele, ha untatod, úgysem érdemes. Majd lesz más, akit nem untatsz. Ha nem jössz be neki? Ott hagyod, és lesz olyan, akinek te fogsz tetszeni. Muszáj "próbálgatni", nem lesz mindenki rögtön ideális. Beszélgess velük bátran, hiszen mi a legrosszabb ami történhet? Hogy majd nem jöttök ki jól, ez előfordul mindenkivel.

2015. máj. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezen ne görcsölj, mindent elront, én is ilyen voltam. Amikor már úgy éreztem, hogy nem érdekel, hogy lesz e vagy sem akkor jött össze egy kapcsolat és hozzáteszem én 26 évesen veszítettem el a szüzességem és lehet, ha nem görcsöltem volna előtte állandóan mindenen, hogy jaj ehhez mit fog szólni, meg ahhoz, akkor lehet sokkal korábban lehetett volna párom. Lazábban kell venni, ha bestresszelsz rá, akkor azért nem fog összejönni senkivel semmi. Nem fogja senkit sem érdekelni, ha tetszel neki és szeret is, hogy voltál e valakivel vagy sem, sőt!
2015. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Görcsölök én is. Már látom magam előtt, hogy 40 évesen lesz meg az első barátnőm és talán 43 évesen elvesztem a szűzességem.
2015. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézzétek, vannak akiknek 30 év után jön el a dolog, be kell rá érni agyilag, de lehet nekik komoly kapcsolat lesz belőle és együtt tudnak maradni. Csak nem kell szétgörcsölnötök magatokat! Felesleges. Majd eljön, ha meg nem, hát nem.
2015. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!