Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiség fejlődés-zavar...

Személyiség fejlődés-zavar ellen ötletek?

Figyelt kérdés
Olyan mintha miközben arra törekednék,hogy magamat adjam egyre kevésbé vagyok saját magam. Mintha a felnőtté válás közben elveszteném 1-2 igen fontos tulajdonságomat(pl magabiztosság).ennek eredményeként néha a legjobb barátaimmal töltött idő során is sokszor ülök csendben, a saját gondolataimmal elfoglalva. Ezzel párhuzamosan viszont az új társaságokban(most mentem egyetemre,az ottani társaságra gondolok) tök egyszerűen ki tudok bontalozni, úgy érzem ott egyszerűbben tudom magamat adni. Ennek mi pehet az oka?

2015. máj. 28. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ez nem "személyiség fejlődés zavar". Inkább arról a teljesen természetes folyamatról lehet szó, hogy az új társaságba jól be tudtál illeszkedni és távolodsz a korábbi társaságodtól, nincs annyi közös témátok. Mondjuk én úgy gondolom, hogy érdemes a régi kapcsolatokért is tenni, igyekezz velük arról beszélgetni, ami őket foglalkoztatja és ne azon gondolkodj, ami téged foglalkoztat. Sokszor az új társaság befolyásolhat annyira, hogy furának tűnhetsz a régiek szemében.
2015. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm belegondolva lehet hogy kicsit túlspiláztam magamban, köszi
2015. máj. 28. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!