Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghalt a kis Husky kutyusom!...

Meghalt a kis Husky kutyusom! Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon el vagyok keseredve és csak itt találok vígaszt. Tudjátok, meghalt a 8 éves kis Husky kutyusom , és nem birom felfogni!! Nagyon hiányzik, igaz már 4 napja meghalt, de kimondhatatlanul szerettem...! Ő volt az én kis drágaságom! Annyira de annyira sajnálom, de nem tudok mit tenni, itt ülök, sírok, és sírok.... Minden nap csak sírok...Szegény bélcsavarodásban halt meg. Nagyon jó kutya volt. Semmi rosszat soha nem tett....Úram istem.... Fel sem tudom fogni. Miért? Miért pont ő? MIÉRT?

Mit tehetnék ilyenkor? Fog ez változni? Mikor lesz jobb???? Kérlek segítsetek ! Nagyon el vagyok keseredve.

Egy 15 éves elkeseredett lány.


2015. aug. 6. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyászold és emlékezz rá mindig. Sajnos a kutyák rövidebb ideig élnek, mint az emberek. Elkövetkező éveidben , ha kutyás maradsz, át fogod még élni ezt a fájdalmas eseményt párszor.
2015. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem ilyenkor régen anyukám mindig azt mondta h a legjobb gyógyír egy kiskutya. Lehet korainak éreznéd, de nekem segített mikor még olyan idős voltam mint te. A kiskutyákban nagyon sok szeretett van és segít könnyebbé tenné h eltud engedni a kutyusod.
2015. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Psichológus, pszichiáter, esetleg kötél, vagy a Duna vize.
2015. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
napról napra jobb lesz. Menj, egyél egy fagyit.
2015. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát igen, nagyon hozzá nőtt a szívemhez... Anyukám is akart venni nekem egy új kutyust, de mondtam, hogy ne! De egy kicsit megbántam, de gondolkoztam rajta, és nem is tudom... Szerintetek? Legyen új kutyám vagy várjak még vele?! Mert az én kis Huskymat nem hiszem hogy tudná helyettesíteni.
2015. aug. 6. 13:01
 6/9 anonim ***** válasza:

nagyon nagyon sajnallak es teljesen aterzem a vesztesegedet. mi kbfel eve veszitettuk el 4 nap alatt az imadott 8 eves gyonyoru cicankat aki soha beteg nem volt. benti cica volt egyik nap elkezdett hanyni rogton rohantunk vele az allatorvoshoz, injekciot kapott masnap visszavittuk bent fogtak a korhazban es reggelre meghalt. mint kiderult leallt a veseje minden indok nelkul.

nagyon nagyon tud fajni , sirasd meg gyaszold meg a kis baratodat es gondolj az egyutt toltott szep idokre, es arra hogy mennyire szerettetek egymast, es mindent megtettel amit tehettel erte. Tudod mi akik nagyon szeretjuk az allatokat azt mondjuk hogy ok ilyenkor atmennek a szivarvanyhid tuloldalara ott mar varja oket sok kis barat akiket mi itt a foldon elveszitettunk. ott jatszanak kergetoznek es nagyon boldogok nem faj nekik semi. sokszor leneznek a folder es ha latjak hogy a foldi szuleik barataik nagyon szomoruak , sirnak akkor idonkent eljonnek almunkban hozzank es letorlik a konnyeinket , hozzank simulnak ugy mint amikor elnek. meg sokaig nagyon fog fajni es hianyozni de gondolj arra hogy o most onnet vigyaz rad, es azt akarja hogy a fajdalom szepen lassan csillapodjon es ujbol tudjal nevetni. aztan ha eljon az ideje kuldeni fog maga helyett egy uj kutyust akinek majd meselhetsz rola is es akivel szerethetitek egymast. kivanok neked sok lelki erot es azt hogy csillapodjon az a szivedben ami ma meg nagyon faj. ez termeszetes hogy faj, a gyaszon mindannyian keresztul esunk es mindenki maskent aki elveszitett valakit akit szeretett. vannak akik azt mondjak "csak egy kutya". ne figyelj rajuk, a kutyak cicak a mi barataink gyerekeink akiknel onzetlenebbul soha senki nem szeret minket.

2015. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legyen uj kutyus, minel hamarabb. a mi cicank kedden ment el es azon a hetvegen elmentunk a menhelyre ahol kivalasztott bennunket egy kiscica odaszaladt dorombolt , es ezzel el is dolt hogy jon haza velunk. jo valasztas volt, ma is hianyzik aki elment de sokkal konnyebb volt a gyasz mert itt van a kicsike akivel foglalkozni kell es akitol rengeteg szeretetet kapunk.
2015. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 as a kotel neked kellene igazan nem lenne kar erted.
2015. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap 13:08 es tegnap 13:10 köszönöm nagyon aranyosak vagytok* még megkönnyeztem.!
2015. aug. 11. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!