Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak alkohol hatására tudok...

Csak alkohol hatására tudok beszélgetni az emberekkel és oldottan viselkedni. Amúgy görcsös, zárkózott vagyok, mindig zavarban. Lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

26 éves férfiként elég kínos a dolog. Hiába van egzisztenciám, az sem segít. Elkezdtem 6 éve sportolni, teljesen kigyúrtam magam (amennyire szteroidok nélkül ki lehet) de az sem segített semmit.


Nem merek szóba állni senkivel, ha velem áll le valaki olyan zavarba vagyok hogy csak utólag tudom összerakni hogy ki is volt az és miről beszéltem vele.


Egyedül akkor vagyok oldott, barátkozós, ha alkoholt iszom. Nem szeretem és nem is szeretnék alkoholista lenni, de sok helyzetben csak ez a megoldás.


Mondták már hogy irassak fel antibogyót, de annyi mellékhatása van hogy félnék szedni. A tapasztalás sem segített semmit, hiába gyakorlom a szituációkat csak még görcsösebb leszek.


Fejben még azt is eltervezem menet közben hogyan járok, hogyan vannak a kezeim, merre nézek, stb. Szeretnék nyitott lenni és fesztelen.


Más is van így vagy én vagyok egyedül ilyen bolond?


2015. aug. 7. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak te vagy így.

Én is ebben a helyzetben vagyok, csak nőként.

2015. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dr Csernus!
2015. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!