Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jól teszem, hogy bejelentkeztem?

Jól teszem, hogy bejelentkeztem?

Figyelt kérdés

Folyton szuicid gondolataim vannak, ezért bejeltkeztem a körzeti mentál gonsozóba (anyukám miatt, mert tudom, hogy ő nagyon belerokkanna, ha én meghalnék), de nem tudom jól teszem e ezt, hiszen olyan fölösleges vagyok a világnak. Anyukám is csak folyton túlaggódja dolgokat, ő sem figyel rám igazán.

És ha tényleg az vagyok, akkor meg mi értelme, hogy ezt megakadályozzák?


2010. márc. 10. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy bejelentkezel.
2010. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted, dícsérem az eszed, felismerted a problémát, és elindulsz kezeltetni!!!!
2010. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted!!!
2010. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az elsö kommentelö egy gyöker.


szerintem is jol tetted.

2010. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted! Felismereted a problémád, és teszel is ellne! Dicséretes! UI: bárcsak én is ilyen lennék:D

Az első válaszoló meg nem érti és de őszintén minek ír ide aki csak ilyeneket tud írni???

2010. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azóta megvolt a találkozás, de terápiáról szó sem volt, fölírt a hölgy egy csomó gyógyszart, minden panaszomra csak egy recept volt a válasza. Ezeket én meg inkább nem váltom ki, mert még a végén hülyeséget csinálok. Túl nagy lenne a csábítás, ha a 2 mg, százas Rivotril ott figyelne a polcon.

Amúgy 21 éves vagyok, és 20 éves koromig eléggé kiaknáztam az élet nyújtotta élvezeteket, nehézségeket, mindent... akárhányszor átgondolom csak azt látom hogy amit még nem ismerek, azok mind szomorú vagy keserédes dolgok. De a mókuskerék csak forog és forog. Ráadásul epilepsziás is vagyok, így gyereket sem szülhetek soha, mert nem akarom továbbadni ezt a gént. Talán ez az egy csoda lehetne még az életemben, de szerintem ezt nem tehetem meg. Önzőség lenne. nem mintha az öngyilkosság nem lenne az...

2010. márc. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!