Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Össze vissza cselekszem, a...

Össze vissza cselekszem, a logikusnak tűnő lépések pont az ellenkezőjét okozzák a kívánt hatásnak, hogy kezeljék?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit nagyon szeretek, az életem fontos része. Az utóbbi jó pár évet szorosan egymás mellett töltöttük. de most hirtelen a semmiből előbukkant valaki akivel együtt akar lenni.

A gáz ott kezdődik, hogy én ezt nem tudom kezelni.

Pár nappal az egész cucc előtt szorosabbra akarta fűzni a kapcsolatunkat, de elutasítottam. Az ok mind1. Nemsokra rá ugyan hallottam a dolog felé, de akkor már más is képben volt és őt választotta.

Arra már rájöttem, hogy a veszteség érzet dolgozik bennem, de kezelni a problémát nem tudom.

Jó ideje ismerem és nem akarjuk egymást elveszíteni, de ha ilyen zavart maradok jó eséllyel kinyírok egy bimbózó kapcsolatot és egy több, mint 10éves barátságos.

Az utóbbi pár hétben teljesen kicsúszott a lábam alól minden, nincs ötletem.


2015. aug. 26. 00:34
 1/3 A kérdező kommentje:
*kezeljem.
2015. aug. 26. 00:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el, hogy szereted, vagy nézd végig. Mindegy, ha elmondod, mert elobb utóbb úgyis kiakadsz.
2015. aug. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudja
2015. aug. 26. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!