Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy depressziós...

Lehetséges, hogy depressziós vagyok? És ha igen akkor mi rána "gyógymód"?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, az átlagnál izmosabb picivel jó tanuló vagyok sok barátom van,Budán lakom. A családom egész jó 5 testvérem van, viszont anyukám és apukám ciklikusan összevesznek egymással de ezt már megszoktam. Anyagilak nincsenek gondjaink.

VISZONT

Életem 1.szerelme másfél év után szakított velem ez volt 2 hónapja.. Már 6 éve ismertem,és nem tudom elengedni.

Azóta kevesebbet járok el barátaimmal minden nap szinte rossz kedvem van csak õ jár a fejemben minden este fekszek az ágyamon és vagy bõgök vagy azon gondolkodom,hogy mi lenne ha véget vetnék magamnak . Egy berrel sem tudok 1 óránál többet beszélgetni,mert mindig elérzékenyülök és ki kell mennem.

Mindíg aggódom az exemért egy nap 30x megnézem a messengert,hogy mikor volt fennt és ha mondjuk már egy napja nem akkor teljesen bepánikolok.

Ez depresszió-e? És ha igen ha nem mit kéne tennem?



2015. szept. 27. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem depresszió, hanem agybaj. Szedd össze magad, csinálj valamit, ne sajnáltasd magad, nem te vag az első ember, akivel szakítottak, nem is az utolsó.
2015. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
67%
nem depresszió :)én ugyanígy éreztem mint te...de összeszedtem magam és már nem foglalkozom vele ,próbáld a gondolataidat más felé terelni
2015. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Beletelik jó pár hónapba mire kihever az ember egy szakítást.El kell fogadni,hogy semmi nem tart örökké.

Ez olyan mint a gyász.Kicsit belehal az ember.

És még sajnos nem ez lesz az utolsó valószínűleg.

Nézd a jó oldalát!Megismerhetsz újra más nőket is.Akikkel újra sok szép élményt átélhetsz.

Mozdulj ki a barátokkal,sportolj!

2015. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!