Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már másnak is olyan hogy...

Volt már másnak is olyan hogy antidepresszánstól nem érzett érzelmeket, megváltozott a személyisége, idegen volt a világ, a szerettei, minden?

Figyelt kérdés
Mikor jön ez helyre, helyrejön egyáltalán? Bő 1hónapig szedtem, 1 hete már hogy nem szedem de még nem érzek változást hogy újra a régi önmagam lennék :(
2015. okt. 2. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én csak frontint szedek de kibas..zom sztem a kukába
2015. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért? amúgy jól teszed, én is nagyon bánom h ilyenekhez nyúltam.
2015. okt. 2. 17:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen antidepresszánst szedtél?
2015. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mizapin
2015. okt. 2. 19:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 évig szedtem a Mizapint, volt idő amikor a legerősebbet. Nálam olyan mellékhatás volt hogy 1 év alatt híztam tőle 20 kg-t (20 éves lányként eléggé megviselt)meg folyamatosan álmos voltam. Az ilyen gyógyszerek kb. 2 hét mire kifejtik hatásukat, és kb. ugyanennyi idő mire távozik a szervezetből. Nekem a használata előtt sem voltak érzelmeim, ebben nem tudok nyilatkozni.
2015. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! megpróbálok türelmes lenni és bízni benne hogy elmúlik, mást úgysem tehetek.
2015. okt. 2. 20:02
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Annyit hozzátennék, hogy hízni csak a kajától lehet, gyógyszertől soha.
2015. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez tény csak létezik olyan "gyógyszer" amitől olyan farkasétvágyad lesz h egyszerűen aludni sem bírsz amíg nem eszel pl. mizapin és társai. Aki szedett már hasonlót tudja, aki meg nem az soha is szedjen mert a legmocskosabb drog a világon.
2015. okt. 2. 21:45
 9/15 anonim ***** válasza:

én is szedtem ezt a mizamprint, ez az a narancs izű? vagy valamelyiknek emlékszem tök jó ize volt, talán ez volt az.


kérdésre válaszolva, igen volt ilyen érzésem, meg olyan is, mintha nem önmagam lennék. meg az egyiktől volt olyan, hogy olyan lettem mint a kő (szexuálisan) úgyhogy ezeket abba is hagytam. nem tudom megmondani hogy melyik érzés melyik gyógyszerhez kapcsolódott, mert már nem emlékszem. nagyon kell figyelni a mellékhatásokat, mert alattomosan jönnek, csomó idő kell mire az ember felismeri hogy ez "nem ő" hanem a gyógyszer.valamelyik mellékhatás elmúlik, valamelyik nem. próbálgatni kell melyik gyógyszer jön be de mindnek adni kell egy kis türelmi időt.


nekem egyedül a kventiax jött be (az antipszichotikum) végül, kiderült hogy nekem nem is depresszióm van, hanem ilyen pörgésem, és azt kellett visszahúzni.

2015. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom! Es miutan ezeket abbahagytad mikor lettel ujra onmagad?
2015. okt. 3. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!