Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha az állandó...

Mit csináljak, ha az állandó aggodalom már megkeseríti a mindennapjaimat? Késő este meg néha pánikroham közelében vagyok

Figyelt kérdés

Furcsa dolgok tudnak velem történni éjszaka és mostanában, meg igazából már jó ideje csak mostanában még durvábban folyton azon aggódok, hogy a következő éjszaka is fog-e történni valami furcsaság, esetleg álmodok-e valami hülyeséget. Múltkor is pl. felébredtem, a tv be van kapcsolva éjjel lenémítva, aztán átkapcsoltam a tv-t másik csatornára, majd visszafeküdtem aludni. Hát ez se tudom honnan jött az agyamnak hogy én ezt csináljam, értelme nem sok van. Meg egyéb furcsaságok, mindig másvalami. Az alvajárástól is félek nehogy alvajáró legyek.


Szakszerű segítséget nem tudok igénybe venni, nem vagyok abban a helyzetben. De mégis mit tehetnék? Negatívan befolyásolja ez már minden napomat, minden nap az éjszaka miatti aggodalommal telik el. Legszívesebben soha nem aludnék inkább, de azt meg nem nagyon lehet megtenni.

19/F


2015. nov. 15. 20:53
 1/1 anonim válasza:
Probálj minél előbb lefekedüni,ha ezse segít akor foglald le az agyad valamivel hogy ne gondolj rossz dolgokra,ilyenkor akármilyen hülyén is hangzik a mesék és más szórakoztató műsorok tudnak segíteni.
2015. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!