Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez? Mindig megálmo...

Mitől lehet ez? Mindig megálmodom az ismerőseim halálát.

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek különösebben az álmok, de ha kihulló foggal álmodom, akkor napokon belül halálhírt kapok. Már évek óta ez történik és nagyon elgondolkodtató. Még soha nem tévedtem, eddig mindig bejött. Mi lehet ennek a magyarázata?
2010. márc. 20. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
remélem nem ismerlek.
2010. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
XD ez jó volt : D
2010. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kiválasztott vagy.
2010. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15-17 évesen velem is így volt.

Pl tudtam már évekkel előre hogy apám nem éri meg a hetvenet.. 69 évesen el is vitte az infarktus..

2010. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is!Álmomban kihullottak a fogaim,rá 3 napra meghalt a férjem mamája.Múlt héten megint ezt álmodtam,másnap mesélte a férjem,hogy a nagybátyja felesége áttétes,alig van neki hátra...Érdekes dolgok ezek,egyrészt fel tudsz készülni az eseményekre,másrészt rossz tudni,hogy mi fog történni.
2010. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én azt hallottam, akiről azt álmodod, hogy hallott sokáig fog élni :D
2010. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt nem szoktam tudni, hogy kinek a halálát álmodom meg, csak azt, hogy valamelyik ismerősöm fog meghalni.
2010. márc. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!