Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érek semmit? Miért...

Miért nem érek semmit? Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Az egész születésemnél történt.... szívbeteg vagyok. + jobboldalt van az a nyomorult (situs inversus) amúgy mellesleg szerintem a többi csinált betegség és nem létezik. max. minimális. mind1.. ja meg tüdővéna rendellenesség meg mellkasdeformitás.. hát.... semmi bajom nem volt se szívvel se semmi. egészen 11 éves koromig. akkor a "professzor" felíratott egy Plendil nevű gyógyszert amitől szívritmus zavarom volt. az is van. de igen és ráébredtem hogy én nem hétköznapi ember vagyok. ugyanis. magántanuló vagyok azaz a tanár házhoz jön és tanít. de ez semmi. utcára NEM MEHETEK KI EGYEDÜL! sőt... és igen egész életembe csak ezt a házat láttam szinte. itt élek se barátok se ismerősök semmi csak a családom... a rokonok ritkán jönnek. el vagyok zárva a külvilágtól. és elegm van. az anyám folyton veszekszik apám sosincs itthon bátyáim szintén piszkálnak és ennyi. én le vagyok tojva. szeretnék barátokat meg minden. neten olvastam mindenről menstruáció a betegségem ilyesmi.. anyámék sosem mondtak semmit. beszélni nem akarok velük mert egyből le "nem értesz te semmit taknyos kölök" ö-znek. a neten barátkozok. és ez az életem a net. vannak macskáim meg kutyák de a macska az macska a kutya meg hülye... na amitől ma besokalltam egy kis kóbor KÖLYÖK kutyát nem hozhattunk hata. pedig... á mind1. ja és igen a keresztanyám bedobta a szomszédnak a kutyát.. grat.. de nem nem hozhatjuk haza itthon egyből mi a faszérbőgökazértakisvakarcsért? hát köszönöm köszönöm. köszi igen rendes vagy... ja és igen a "prof." meg mondja ússzunk akkor kevésbé lesz mellkasdeformitás hát azótaisbasztak beírni egy uszodába... LE VAGYOK TOJVA DE MIÉRT?


13 lány


(bocsi de most elönti az agyam a méreg)


2010. márc. 22. 21:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
amúgy a kutyát azér akartam volna mert látszott kötődik hozzám mert csak engem szagolt és akkor szerettem volna valakit és szeretett volna valaki
2010. márc. 22. 21:28
 2/15 anonim ***** válasza:

...te már írtál az oldalra, nem? :'( Nagyon sajnálom, hogy ez van veled, tényleg, rossz olvasni, hogy ilyen a helyzeted. Tudom, hogy nagyon nehéz dolog, de beszélned kellene a szüleiddel. Igenis ragaszkodj ahhoz, hogy válaszoljanak normálisan, mert neked ez így nagyon rossz, hogy nincsenek barátaid, és semmi közösségi életed. Vannak testvéreid, de ők sem segítenek neked? :S Lehetséges, sőt valószínű, hogy a szüleid nagyon féltenek, és félnek attól, hogy a gyerekükkel valami történik, de akkor sem jó neked, hogy ennyire féltenek, mert hát ugye hogy nem találkozol senkivel, akkor nagyon magányos vagy, és nem vagy boldog, holott te ugyanúgy megérdemelnéd, hogy boldog légy, mint akármelyik más ember. Tudom, hogy nem ér sokat, amit én írok, de akkoris beszélj igenis a szüleiddel, mondd el nekik, hogy mi bánt, és hogy mit szeretnél, egyezzetek meg. Remélem sikerül megoldanotok :)


16/F

2010. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Hát...hát...izé. Erre nem nagyon tudok mit mondani.

Fel a fejjel. Net legalább van.:)Ott sokkal több embert meglehet ismerni mint, a hétköznapokba.

2010. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hallod van neked akkora adag depressziód hogy öröm nézni!


Ez a "a család leszar de magántanuló vagyok" dolog valahogy nem áll ám össze...


Ügye tudod amit leírsz tipikus jelenség - bár én még csak idős embereknél tapasztaltam - sok fokozott ápolás igénylő ember érez a családjával kapcsolatba hasonlóan "smasszerek, börtönörök vagytok". Az ápolás, gondozás sokszor a családra is nagy terheket ró... Nehéz ügy, nekik is nehéz feldolgozni.


És mindezek tetejébe KAMASZ VAGY vastagon... Az mindig nagy gond egy kamaszlánynak ha nincs kivel bizalmasan beszélgetnie, a te esetedben ez akár komoly baj is lehet.


Sajnos igaz, hasonló helyzetben sok embernek csak a net marad - kb. 10éve egy akkor húsz év körüli srácnak csináltam spec vezérlőt számítógéphez, teljes paralizisben, beszéd képtelenül - gége tubuson keresztül lélegzett - csak az arcát tudta mozgatni ahhoz csináltunk illesztést - megtanulta használni.

Tudod mekkora a ajándék volt neki a net? Tudod milyen boldog volt amikor ez első szavakat "kipöntyögte"?

Lajosnak hívták kb. 3 éve halott...


Gondolod hogy neked szar? Mert anyuci kicsit bunkó?


Fel kell dolgoznia helyzeted, és tudnod kell azzal boldognak lenned ami még van.


Beszélgess velünk azért vagyunk...

2010. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőszólónak:


Beszélni beszélni és megbeszélni!


(Teljesen más, tudod mért használtam ezt a kifejezést így: "elsőszóló", kinél szerepel ez nagyon sokszor?)

2010. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

22:53-kor írónak:


Kinél és mikor, miért szerepel az "elsőszóló" szó? Mit jelent az konkrétan?


--------

Bocsánat az OFF-ért.

2010. márc. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
álljunk meg! igazad van hogy kamasz vagyok meg hogy összeférhetetlennek tartod de nem érted a lényeget. bármit csinálhatok itthon csak ne legyek a közelükbe mert "zavarom" őket. de ha pl.: azt mondanám hogy átmegyek a szomszédba helyben leadnának 1 pofont. ez van.... de én hiába mondom. sajnos ti nem látjátok mi van... és így ezzel az a baj hogy ha kezdem sorolni mi a bajom kitalációnak ill. felnagyításnak nézik. mind itt mind a szüleim... és hogy miért vélitek ezt? mert ezeket a kínokat csak én érzem... senki más. és hidd el. egy öregember lelki világa teljesen más mint1 gyereké. ezért nincs sok értelme annak amit írtál...
2010. márc. 23. 10:25
 8/15 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom a helyzetedet.

nincs a környéken, ahol laksz, veled egykorúak?

2010. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Off


Asimov alapítványi világában szerepelenek a szólók


Off



Kérdezel de nincs türelmed rendesen végigolvasni a választ!

Mért gondolod hogy, begépelek 20 sort és nem értem meg a helyzeted?

Mért gondolod hogy ez egyedül a te problémád? - mert kamasz vagy -

Mért gondolod hogy akkora hatalmas a problémád? - mert depressziós vagy -


És mért gondolod hogy nincs megoldás?


Van megoldás és már le is írtuk! Nem én, nem, rögtön az elsőszóló.


Ha hagyod segítünk, de neked is akarnod kel, bármennyire is jól esik a nyafogás! - mindenki szeret panaszkodni, és kel is mert megkönnyebbülést hoz, és mindenkinek a maga baja a legnagyobb - De egy kicsit túl kel lépni rajta. Körül kel nézni, meghallgatni másokat - nem is feltétlen engem - esetleg szakembert. Felfedezni, meglátni mennyi szép dolog mennyi szeretet van körülötted, mert van hidd el!


Különben is itt a tavasz, mindenki szerelmes!


Na vigyor fülig induljon a jókedv!

2010. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de nem érted? nem tudom. mert mindenki önti az embert a lávos meg hülye vigyoros dumákkal. ezzel kitudnak borítani! oké oké beszélek vele beszélek beszélek de ha beszélek vagy leugatnak vagy anyám szalad az ügyeletre mert nem hajlandó engem végighallgatni pumpálja magát idegileg és 200 a vérnyomása. oké... jó.. majdcsak megölöm őt.. ez kell? szerintem nem! ha meg mondom hogy húzzunk pszichológushoz akkor meg az van hogy nincs pénzünk. akkor én most mi a f@szt csináljak de őszintén? tehetetlen vagyok!
2010. márc. 23. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!