Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj, ha a kocsimat jobban...

Az baj, ha a kocsimat jobban szeretem minden embernél?

Figyelt kérdés
Persze hogy baj, tudom, de embert nem tudok szeretni. Vagyis de, de akiket szeretek, azoknál is jobban szeretek a kocsimat...:/ Ez kezelhető vajon?
2010. márc. 24. 13:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
76%
Elég gáz. Tudni kéne mitől alakult ez így. Akkor lehet arra válaszolni hogy kezelhető e.
2010. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sokat csalódtam az emberekben. Kiskorom óta. a családomban... Majd később több mindenkiben. Tudom ez beteg, de a járművekben látom a barátot... :/ Meg kéne tanulnom bíznom az emberekben, de sajnos nem megy...:( vannak barátaim, ők próbálnak segíteni, de bennük sem tudok bízni.
2010. márc. 24. 13:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondok neked egy nagyon érdekes dolgot: az égvilágon mindenkit értek csalódások, nem is kevés, nagyon sokszor pont a családjától kapja az ember a legnagyobb pofonokat - mivel bennük bízik a legjobban.


De ez nem jelenti azt, hogy el kell fordulni az emberektől, sőt. Meg kell találni az arany középutat, a bizalom egészséges szintjét. Nyitottnak is kell lenni, de nem is szabad teljesen kiadni magunkat. Ennyi az egész.


Az, hogy egy tárgyhoz vonzódsz, kötődsz érzelmileg azt te is beláthatod, hogy abnormális, beteges, sürgősen felejtsd el.

2010. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De nem megy. Nem tudok bízni. Próbálok, de nem merek.
2010. márc. 24. 14:19
 5/15 anonim válasza:
Az a baj,hogy félsz egy újabb csalódástól.Valószínűleg sokat vagy kocsiban,és ott biztonságban érzed magad,de gondold végig,hogy ez egy jármű,nem él,nem gondolkozik,és nincs lelke.Rengeteget segítene,ha beszereznél egy állatot,ha van rá lehetőséged.A kutya lenne a legjobb,de ha nem tudsz neki megfelelő környezetet biztosítani,macskát,vagy valami olyan állatot,amit tudnál szeretni.Ha szerzel állatot,tűzz ki célokat magad elé,először is,hogy olyan kapcsolatot alakíts ki vele,hogy tényleg kötődjetek egymáshoz,aztán taníthatod stb.,és egyszer csak azon kapod magad,hogy van egy társad.Hidd el,nincs is jobb,mint amikor tudod,hogy ha hazaérsz,ott vár valaki,aki feltétel nélkül szeret,vár,és szüksége van rád,és neked is rá.Remélem megfontolod a tippem,és sikerül :)
2010. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Van lelkük:) De ebbe most ne menjünk bele :o)

Kutyán gondolkoztam, jövő hónapban megyek menhelyre(állítólag a kidobott kutyák hűségesebbek..:)) hát majd meglátjuk..

2010. márc. 24. 19:24
 7/15 anonim válasza:
19:12-es vagyok.Ez jó ötlet :) nekik sokkal nagyobb szükségük van a szeretetre,mert már sok rosszat átéltek.Megértem hogy azt mondod,van lelkük,régen én is szinte mindennel így voltam,főleg plüssállatokkal :)
2010. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen:D én mindenbe lelket látok :/ Bár a járművekkel mások is így vannak ;o)
2010. márc. 24. 19:55
 9/15 anonim válasza:
Remélem hogy találsz majd valakit aki feloldja ezt a bizalmatlanságot. Ha tudod hogy ez a bajod, akkor könnyebb lesz legyűrni ha felbukkan valaki az életedben, aki megpróbál kinyitni. Sok sikert.
2010. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy furán fog hangozni a kérdés, de szexuálisan vagy romatikusan is vonzódsz az autódhoz?

Ugyanis olyan egy hónapja olvastam egy cikket, hogy vannak emberek, akik tárgyakba lesznek szerelmesek, ki plátói érzelmeket táplál, de van aki fizikait is.

...

Megkerestem neked, itt a cikk: [link]

2010. márc. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!