Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elmegyek holnap házorvoshoz...

Ha elmegyek holnap házorvoshoz hogy kérek beutalót pszihiáterhez mert gondjaim vannak mit fog tenni?

Figyelt kérdés

Depresszió legmélyén vagyok, öngyolkossági gondolatok, gyógyszerfüggőség xanax/rivo/válium/tramadol/kventix ketelipt,evonás miatt

hirtelen dühkitörés, enyhe hallucináció, rossz köérzet?

Beutalhat? rögtön?


Mert 1 éve depresszió és szocifobia miatt már játram pszihiátriaia gondozóba, onnan kaptam beutalót pszihiáztiára de heteket kellett vátnom 2 vagy 3 hetet.Ha ha azt mondja menjek megin oda akkor egyenest magam megyek a pshihiátriára csak nem zavarak el, Még megvannak régről papírok.

Az ottani doki mondta még anno hogy hozá menjek ha godom van,de az már másfél éve kb. Tuti nem emlékszik rám.



Mit tanácsoltok?


Házidoki vagy rögön oda?



2016. jan. 4. 00:25
 1/8 anonim válasza:

Biztos rendes Doki ha ilyet felajánlott másfél éve. Nem tudod felvenni vele a kapcsolatot valami mas formaba előtte, email, telefon stb(?).Ha megvannak a papirjaid akkor valoszinuleg az o neve is ott lesz valahol, es valószínűleg eszebe fogsz jutni.Valószínűleg nem valtott munkahelyet. A haziorvos tud beutalot adni, de ott fentallhat par nap várakozás.

Én valószínűleg mennék egyből oda, egy próbát megér!

2016. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A székesfehérvári pszihiátria intézetben jártam anno (2 alkalom mert én majd megoldom nem kell segítség, itt a bizonyíták hehe)

Ha felhivnám az oszlytályos iroda vagy a osztályos főorvost az jobb lene vegy menjek be és ott majd eligazítanak?

NEM akarom huzni halasztani mert nagy gondonk lesznek érzem.

2016. jan. 4. 00:54
 3/8 anonim válasza:

Egy hívás azert csak jobb lenne, mert akkor nem zsakbamacskara mesz be.

Ha elmondod mi a baj akkor biztos segitenek a legrovidebb ido alatt.

2016. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De kvára félek és szorongok és nincs aki támogat :S
2016. jan. 4. 07:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rossz álapotban vagy, akkor a sürgősségi részlegre menj, azonnal felvesznek és beutalnak az osztályra. Papírozni ráérnek később is, ha már stabil vagy.
2016. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon félsz,kérj sürgősségi beutalót,és azzal azonnal bemehetsz az átriára
2016. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs,azt elfelejtettem, hogy házi orvos adhat sürgősségi beutalót bárhova! menj el nyugodtan kérni tőle,és azzal te döntöd el,h mikor mész be átriára.
2016. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy azóta?
2022. máj. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!