Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet megemészteni, hogy...

Hogy lehet megemészteni, hogy sose csajoztam?

Figyelt kérdés

29 vagyok és sose volt barátnőm.


Mindig is tisztában volta vele, hogy kevés vagyok a lánynak,nőnek.

Nem a külsővel van a baj. A belsővel.


Most meg egyszerűen nem tudom, hogy dolgozzam fel, hogy kimaradtam annyi jóból.

Mert elvileg,ismerkedni jó,flörtölni jó,nagy néha egy kaland jó, egy kapcsolat még ha nem is életere szól azért jó.

Mindből lehet tanulni és ott és akkor jó.


Most meg még annyi bátorságom sincs, mint régen mert annyival lett rosszabb, hogy öregebb lettem.

Kinek kellene egy középkorú lúzer?



2016. jan. 12. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

- majd 40 évesen leszel középkorú

- regisztrálj interneten társkeresőn, ma már nagyon modern társkeresők vannak akik a megadott igény szerint összepárositanak embereket emberekkel

2016. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a kérdésed!

Nem kell megemészteni! Változtatni kell rajta.

Önbizalom kell hozzá, és RENGETEG próbálkozás. A visszautasításokból is lehet tanulni.

Személyiségfejlesztő könyveket érdemes olvasnod, ill. pszichológus segítségét igénybe venned (ha meg tudod fizetni).

Az meg komplett marhaság, hogy egy 29 éves férfi középkorú lenne.

2016. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nyers leszek, de muszáj: miért nem teszel az ellen, hogy ne legyél lúzer?


Nem egy nagy dolog a csajozás, légy kedves, figyelmes. Keress olyan helyeket ahol hasonló érdeklődésű nők vannak. Lehet, hogy a diszkos bulizós nőknek nem jössz be de a kedvenc együttesed koncertjén simán találnál olyanokat akik szimpatikusnak tartanak. Ez csak egy példa volt, millió lehetőség van, ha az egyik nem sikerül még nem kell elkeseredni.

2016. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy öreg.

Nem vagy kevés. Vagy úgy is mondhatjuk, hogy van, akinek a kevés is jó. Nézz körül! Tök gáz embereknek is van párjuk. Nem csak a tökéletes emberek járnak együtt kézen fogva az utcán.

Szóval ezt felejtsd el, hogy neked nem lehet, sose lesz, stb. Ugyanúgy lehet, mint bárki másnak!

Próbálkozz. Sose fogsz belejönni, ha nem csinálsz semmit.

A társkeresőt én is ajánlom. Na ott aztán gyakorolhatsz. Csak ne menj bele hosszú levelezgetésekbe, hanem minél többet randizz.

2016. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha így fogod fel, akkor legyen számodra vízválasztó a 30.

Én is ilyen "luzer" voltam, 29 évesen úgy döntöttem, ha a fene fenét eszik, akkor sem fogom a 30 éveimet olyan unalmasan leélni, mint a 20-asakat...

Gyári meló, ki sem mozdultam székesfehérvárról, ha az egyik szomszéd faluba eljutottam az már stresst és utazás volt nekem... Elsőnek életmódot váltottam, hogy jobban nézzek ki, nomeg, hogy jobban érezzem magamat... Elkezdtem sportolni, és mivel végzettség nélkül más lehetőség nagyon nincs, csináltam c+e jogsit.

Most 35 vagyok, leresztbe kasul járom európát, van élettársam, megtanultam angolul, amit soha nem gondoltam volna magamról... Már németem is alakulgat... Szóval abba kell hagyni az önsajnálatot és elkezdeni élni... Más lehetőséged nincs arra, hogy ezen változtass...

2016. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A netes társkeresés nem jött be. Még a levelezés is nehéz volt,mert nem akartak válaszolni.

Hívjam el? És aztán? Még mesélni sem nagyon tudok mit mert olyan unalmas az életem.

Gőzöm sincs, hogy kell továbblépni.

Nem járok koncertekre.Nem járok olyan helyekre ahol lehetőség nyílna táncra,mert nem tudok táncolni.

Vezetni sem. Az idegen nyelvekkel is hadilábon állok.


Én is látok fura figurák oldalán barátnőket,de ők tudnak valamit ami én nem.


A pszichológus nem ért semmit,de megfizetni sem tudom.a "keresetem" egy vicc.


6-os te vagy az én emberem. Hogy csináltad ?


Már ott tartok, hogy otthon is kínos lenne bejelenteni, hogy van valakim és ....

2016. jan. 12. 11:53
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem sajnállak, mert te nem is akarsz ezen változtatni.


Azt írod nem tudsz táncolni, nem beszélsz idegen nyelvet és nem jársz sehová...hát öcsém, tán beiratkozhatnál egy tánctanfolyamra, ott úgyis többségben vannak nők, örülni fognak mint majom a farkának, hogy ott egy pasi is. Nyelvtanfolyamok is vannak, és amúgy koncertjegyet sem nehéz vásárolni.


Azt jegyezd meg, hogy senki az ég világon nem tud és nem is fog rajtad segíteni, bárhol bárkinek is nyafogsz. Majd Te változtatsz ha akarsz.

2016. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor kezdj el koncertekre járni, és járj tánciskolába ahol megtanulhatsz táncolni, és tedd le a jogsit

Tessék itt egy csomó program itt történni fognak veled dolgok és ismerkedni is tudsz esetleg aztán majd lesz miről mesélni a randin

Másoknak se szól semmiről az életük csak arról, hogy reggel 8-tól délután 4-ig dolgoznak utána meg elvannak

2016. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ez itt most messzire vezetne ha belekezdenék. Meg nem is tudom menyire a kérdés része.


Már azt sem tudom miért írtam ki.

Mindenki úgy mondja ezt a jogsi dolgot, mint ha könnyű lenne. Csak végigülöd az órákat és megvan.

Hát nem.Azt meg is kell tanulni. Ráadásul nem keveset.

A gondok itt vannak, hogy meg kell tanulni azt a sok mindent.

Koncertre meg diszkóban azért nem járok, mert nem tudom jól érezni magam ott. Ez máshol is gondot jelent.


áhh mindegy, köszönöm a gyors válaszokat.

2016. jan. 12. 13:35
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Hát tekintve, hogy az ország 3/4-ének van jogosítványa (a maradék 1/4-ben meg benne vannak a gyerekek és az öregek is), nem értem neked hogyan nem sikerült levonni azt a következtetést, hogy ehhez nem kell zseninek lenni.


De nem akarlak meggyőzni arról, hogy nem csak a kiválasztottaknak sikerül a kresz vizsga.

2016. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!