Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Autizmus...

Mit csináljak? Autizmus spektrum zavarom van. Nem tudok aludni. Egész életemben alvásproblémákkal küzdöttem és csak akkor tudok elaludni ha már olyan fáradt vagyok hogy összeesem.

Figyelt kérdés
sajnos mindig forog az agyam. folyamatosan gondolkodom valamin ami éppen aktuális és amit meg kell csinálnom. példa: Ha kifestek egy szobát, és több napos dolog, akkor azon gondolkodom hogy mit és hogyan fogok másnap és hogyan kéne stb.... Ezernyi kép megy az agyamban és nem tudok elaludni. Ráadásul ha el is sikerül akkor forgolódom és nagyon sokat forgolódom. Bevettem már nyugtatót és az hatott is, de attól meg másnap reggel is be vagyok bágyadva, mert nekem csak 1 miligramnyi xanax hat, mivel nagyon ellenálló vagyok...
2016. jan. 27. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Önhipnózis.
2016. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Vegyél a drogériában ( DM, Rossmann ) valerianát (macskagyökér kivonat) vagy valeriana tartalmú készítményt, és szedjed rendszeresen lefekvés előtt minimum egy órával. Nyugodtan szedheted az ajánlott dózis kétszeresét is, természetes anyag, nincs mellékhatása és nem okoz függőséget.
2016. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
kipróbáltam már. főztem sokat. macskagyökeret. egy ideig megnyugtatott valamennyire de aztán hozzászoktam teljesen és nem használt már...
2016. jan. 27. 17:56
 4/18 anonim válasza:
Sajnálom...Az orvos mit mondott? Ugye voltál orvosnál? Milyen idős vagy?
2016. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
0%

Állítóag a tejről való leszokás segíthet az autizmus visszafejlődésében.


A valódi tej,ami vegyszer mentes növényt evett és nem gyógyszerezett llatból van,nincs mindenféle eljárással kezelve,vagyis természetes tej azzal nincs gond. A boltban kapott viszont vegyszeres növényt eszik,és oltják mindenfélével. Növekedési hormont is kap stb. A néhány biogazdaságból származó tej pedig nem ér semmit,mert begyűjtik és összeöntik a többivel.

Japánban kutatták a tudósok. Többek között sok rákféléért is felelős a tejfogyasztás. 1960-ban kezdték kutatni most ért véget,vagy mittomén. Több kontinensen kutattak,mert a déliek pl nem bírják a tejcukrot,az észaiak igen. Tejcukor=laktóz.


Ez a vegyszerezés felborít valami anyagegyensúlyt a tejben,és olyan káros baktériumokat termel,amik a pasztörizálással sem pusztulnak el. Ellenben az egészséges baktériumokat kiüti a pasztörizálás.

Valami ammóniáról is szó volt,hogy felgyülemlika szervezetben,meeg mittomén.

Azt is írta,hogy 10%-nál nagyobb mértékű tejtermékfogyasztás nagy százalékkal növeli az autizmus kialakulását,súlyosbodását,vagy a mellrák stb kialakulását.


Olvass utána,ha megtalálod.

2016. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van, én sem tudok aludni, már mindent szedtem rá, de napok alatt hozzászokik a szervezetem és csak a mellékhatásokat érzem, tanácstalan vagyok.


Bejelentkeztem az alvásklinikára és elkezdtem neurológiailag kivizsgáltatni magam, sajnos jobb ötletem nincs.


A természetes dolgok nem segítenek, a meditációra meg valamiért képtelen vagyok.


Egész életemben ilyen voltam, kezdek beletörődni.

2016. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Sajnálom...Az orvos mit mondott? Ugye voltál orvosnál? Milyen idős vagy?"


huszonéves vagyok. háziorvosomnál voltam már és persze az autista alapítványnál. oda vissza kéne menni talán.

2016. jan. 27. 18:11
 8/18 anonim válasza:
Ja kezdj el sportolni és egészségesen enni segíthet lenyugtatni téged,és helyreáll az anyagcseréd..
2016. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Shamash válasza:

A meditáció segít!!!

Próbálkozz a TM, aza transzcendentális meditációval, vagy az irányított meditációval.

2016. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
az elég sport ha hetente 3x megyek kocogni 10 kilómétert és 1x súlyzós edzés és az arányokat 2 hetente megfordítom?
2016. jan. 27. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!