Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen indokkal érvelhetnék,...

Milyen indokkal érvelhetnék, hogy ne legyen öngyilkos a barátnőm? (20 évesen)

Figyelt kérdés
A barátnőm elsírta magát tegnap este, hogy az ő élete nem ér semmit, mivel 20 évesen már kihullott pár foga, és a fogorvos csak ilyen többszázezért lenne hajlandó normális fogsort csinálni. Arcra, testalkatra egy vonzó lány szerintem is, de mi tudnék mondani neki, hogy ne legyen öngyilkos? Már legalább másfél hónapja ilyen depressziós és semmihez nincs kedve, olyan dolgokról mondott le amihez régen ragaszkodott, máshogy alszik, máshogy eszik, félek, hogy ártani fog magának, sajnos én sem tudom támogatni anyagilag, mivel adósságom van.

2016. jan. 30. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függaz első vagy a hátsó fogai hullottak ki. Elsőt fontos megcsináltatni. Hátsó várhat.
2016. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elölről :(
2016. jan. 30. 16:14
 3/4 anonim válasza:
Éreztesd hogy fontos számodra. Mond el neki hogy tegyen mások véleményére, azokéra akik megbántják. Közöld vele, hogy ha bármi gondja van hívjon fel tégedet vagy 1 lelki segély számot. Mond el neki hogy a fogai meglesznek csinálva. Tűzzetek ki 1 napot, hogy addigra meglesz a pénz, és meglesz csináltatva. Legyen bármilyen távoli reményt fog adni. Adj neki valami célt amit tudod hogy elérhet és érdekli is. Volt nekem is depressziós barátnőm, sokat kell vele foglalkozni, figyelj rá!!!
2016. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Debreceni fogorvos tanuló vagyok, így tudom, hogy nálunk a klinikán van rá lehetőség, hogy egy minimális ösdzegből megcsinálják fogait a lánynak. Szabad tudnom, hogy ilyen fiatalon mitől lett fogvesztése és valóban kihullott vagy kihúzásra kerültek? Elhanyagolta vagy esetleges betegség, baleset következtében? Remélem tudok segíteni nektek!!
2016. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!