Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A marha hús fogyasztása...

A marha hús fogyasztása jótékonyan hat a memóriára? Frissen tarja az agyat?

Figyelt kérdés

Barátom mondta, hogy marhahús fogyasztásával tartja a szellemi frissességét fitten. Én eddig erről nem is hallottam még. Régen a spektrum TV-n volt egy műsor, hogy sakkozóknak adtak vörös húsokat, máskor pedig fehéreket és az utóbbi után elfáradtak, tunyák lettek, de a marha után jobban sakkoztak.

Mit tapasztaltál a marháról?


2016. ápr. 26. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Az is egy marhaság . A hús halott szövet , bomlik és megsütve vagy főzve semmi hasznos nincs már benne . A memóriához sincs köze annyira se mint a bifidusz eszenzisznek a joghurtban .
2016. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirty válasza:
Ez szerintem is marhaság, maximum annyi értelme van, hogy ha hiányos a táplákozás, nincs elég vas, fehérje, nyomelemek, stb., akkor nyilván az agyműködés sincs a topon. A gingko érezhetően működik, én ajánlom ilyen célra. Amúgy az ún. nootropikumok jelentik a megoldást, de ezek nem természetes eredetűek.
2016. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmit sem érzek se a Gingkotól, se a nootropikumoktól :/
2016. máj. 13. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Változatos étrend kell. Sok gyümölcs, zöldség, olajos magvak. Reggelente egy kanál lenmagolaj jót tesz. Egy kis időre csökkentsd a cukorbevitelt és a fehér lisztről válts rozslisztre. Már 1 hónapon belül jobban fog működni az agyad!
2016. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de biztos nem fogom enni akkor se, ha ez igaz, mert vega vagyok.
2018. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2018. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kergemarhakór egy idegrendszeri betegség.

ahogy más is írta: lenmagolaj és kevesebb cukor.

2018. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!