Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik gyógyszer a legjobb...

Melyik gyógyszer a legjobb memóriapanaszokra?

Figyelt kérdés
Memóriazavarokra milyen gyógyszert lehet szedni fiatal korban? mik a tapasztalataitok? sztem így hatékonyabb mintha idős korba kezdené el az ember ahol már a receptorok meg neuronok elhaltak nincs mire hatniuk az ingerületátvivőanyagoknak amit egyébként megnövelnének a szerek... Hogyan lehet beszerezni stb??

2016. máj. 22. 15:10
 1/10 aszlan ***** válasza:
63%
Nekem se jut már eszembe.
2016. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En szedtem ra vmit, de mar nem jut eszembe a neve :D vmi bilobil talan?...
2016. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én a glinko bilobát ismerem.

viszont nem hiszem,hogy jó ötlet ezt csak úgy elkezdeni szedni magadtól.

először beszélj a háziorvosoddal,aki tovább küld valószínű neurológiára. ott majd megmondják,hogy mit érdemes szedned, miután kivizsgáltak.

ha nagyon nem akarsz elmenni,akkor legalább a gyógyszertárban érdeklődj utána.

2016. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudom, hogy hol, de olvastam, hogy ha egerek néhány hétig cukros vizet ittak, akkor kimutatható volt az intelligencia(?) különbség azon egerekkel szemben, akik sima vizet ittak. A helyzet később sem változott, miután megint sima vizet ittak. Soha!

Szóval lehet, hogy érdemes lenne megfontolni, hogy plusz gyógyszerek helyett, a cukrot hagyod el/ csökkented az étrendedből. Olcsóbb :)

2016. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok édességet fogyasztok. Elmúltam 70. Ma is simán megoldom az érettségi vizsgafeladatokat, mint amikor én érettségiztem. Pedig annak van egy pár éve. Ilyen marhaságoknak meg nem szabad felülni, hogy a cukros víztől butábbak lettek a egerek. Főleg ha ott van, hogy angol kutatók, vagy kínai tudósok...no akkor kamu az egész. Az a gyógyszer amit memória javításra adnak, az a Cavinton. De szerintem a legjobb az, ha az ember használja az agyát...
2016. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egészséges életmód megvan az oké de nekem nagyobb agykapacitás kell. nootropilt tolom lassan már fél éve a piracetám hatóanyag van benne rendeltem noopeptet ami 1000x erősebb a piracetámnál és teljesen veszélytelen, emellé még oxiracetámot.
2016. máj. 29. 11:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Noopeptet hol szereztél? Nekem a notropilt sem irja fel a háziorvos
2016. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ment a privát
2016. máj. 29. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
cavingtoon
2016. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A Cavinton hatóanyaga a vinpocetine semmi extra nincs benne gyenge foszfodiészterázgátló meg calmodulin cuccos etc... azon kivül h vérkeringést növeli: Oxigén, ATP növelésén kívül semmit se tud nemúgy mint a piracetám de neked mi a tapasztalatod vele ha ennyire javaslod japánban betiltották amugy mert tudtad hogy 60-100% a felszivódása kaján kaja nélkül viszont 0-6%!!! Nekem negativ tapasztalatom vele annyi ,hogy gyengiti az immunrendszert! Mindenféle nootropikumot kipróbáltam már nagyjából ami hazai de cavintonnal sok tapasztalatom még nem volt 1-2 hétig szedtem max. de neked mik a tapasztalataid vele?
2016. máj. 30. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!