Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? Megbolondulok?

Mi történik velem? Megbolondulok?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon szétszórt voltam, sokmindent elrontottam, és ezt a fejemhez is vágták. Egész éjszaka lelkiismeretfurdalásom volt, emésztettem magam. Erre jött még, hogy nagymamám beteg, trombózis van a lábában és félek tőle, hogy egyszer csak vége... Nagyon közel áll hozzám, és nem tudok még a gondolathoz is hozzászokni. Tehát este eszembejutott ez, és nem tudtam elaludni. Éreztem, hogy elnehezedett a testem, kattogott a fejem, minden bajom volt. Volt már pánikrohamom, de ez nem az volt. Attól féltem, hogy megőrülök. Még most is ilyen furcsa érzésem van. Mit tehetnék?
2016. júl. 2. 06:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem értek a pszichológiai részhez, de emberi tanácsot tudok adni: keress társaságot, legyél POZITÍV emberek között, szerető légkörben, add ki magadból a feszültséget. Keress valakit, aki közel áll hozzád és meghallgat. Nem is kell tanácsot adjon, elég ha meghallgat. Ja, és mindig maradj erős! Ne hagyd el magad, legyenek rövidtávú céljaid, találj ki valamit minden napra. Napirendet is jó ötletnek tartom, mert rendszert visz az életedbe, egyben tartja a gondolataidat, vagy csak határozd el, mik a napi teendők és csináld is meg őket! És keresd a boldogságot mindenben, akkor is, ha szomorú dolog történik. Kitartás!
2016. júl. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!