Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A figyelemzavar 27 éves...

A figyelemzavar 27 éves korban még gyógyítható, kezelhető?

Figyelt kérdés
Ezt a betegséget nemrég fedeztem fel internetről, mert sem a tanárok, sem szülők eddig nem vették észre illetve segítettek. Igy visszagondolva, már gyerekkorom óta van az adhd, és minden kudarcom, felsüléseim ennek a mocskos betegségnek a számlájára írható. Szóval emiatt lettem hülyének nézve, rossznak, emiatt közösítettek ki, emiatt nem mehettem jobb iskolába, emiatt próbáltam többször öngyilkos lenni stb... Bizonyítottan mondom, hogy ez a legrosszabb betegség ami létezik a világon, hisz lépésről-lépésre teszi tönkre az embert, olyan, mint egy lassú kínzás...

2016. júl. 26. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kicsit inkább úgy érzem az írásodból, hogy nem nőttél még fel, nem vállalod a felelősséget a saját életedért. Egy ADHD-s gyereknek tényleg vannak nehézségei, hendikeppel indul a tanulásban, de ahogy nő, érettebb lesz, el kell kezdenie figyelnie tudatosan, ismerve a problémáját. Down kóros is végzett már főiskolát, egy ADHD-s is képes akármire, csak több energiájába tellik.

Off: Én is diagnosztizáltam magamon ezt, a valóságban meg ki tudja. Tény, hogy az egyetem egyetlen óráján se voltam képes 20 percnél tovább figyelni és egy nekem tetsző film közben is elkalandozom, vissza kell tekernem, hogy újra felvegyem a fonalat.

2016. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fura nekem pont emiatt egy buli az elet :)
2016. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Menj el orvoshoz kivizsgálásra.
2018. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!