Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy küzdhetem le a leghatékon...

Hogy küzdhetem le a leghatékonyabban mentális és stresszes időszakomat? Részletek lennt.

Figyelt kérdés

Családon belül több féle probléma is van, mind anyai mind apai téren illetve testvér fronton is akad egy kettő.

Ezeket gyakorlatilag mindennap hallgatom átélem gyakorlatilag olyan érzés mintha rajtam akarnák letölteni azt ami bennük van, mintha azt várnák hogy én oldjak meg mindent. Ez egy olyan nagy terhet rak a vállamra ami által a munkámra sem tudok teljes mértékben koncentrálni mert mentálisan nagyon nagy mértékben megvisel és ezáltal könnyedén rástresszelek arra amit éppen csinálnom kéne és így nehezen nagy nem is sikerül teljesítenem az adott feladatot. Ez már hónapok óta így megy, keresem a megoldást de eddig nem találtam semmi olyat ami jótékony hatással lenne erre a problémára ezért gyakorlatilag egy nyugodt percem sincs, és még az alvás is nehezen megy ha megy egyáltalán mert vannak álmatlan éjszakáim mikor aludni sem tudok.

Hogy lehet így élni mert szerintem lehetetlen de magam vagyok a példa hogy lehet de ez így előbb utóbb ha nem rendeződik akkor kitudja mi lesz és ettől tartok nagyon.


Hozzáértő segítséget kérek vagy olyan válaszoljon aki élt meg hasonlót de tudja mivel orvosolható.

A jövő szempontjából rendkívül fontos lenne.

Köszönöm előre is.


2016. júl. 28. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is, mondd meg nekik, hogy túl sok a "teher", amit rád raknak, és nem bírod.

Neked is az segítene,ha kibeszélnéd egy baráttal.

Ha nincs olyan barátod,akinek elmondhatod, akkor pszichológusnak mondd el.

2016. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!