Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetnek valamilyen személyisé...

Lehetnek valamilyen személyiségzavar tünetei ezek?

Figyelt kérdés
Gyakori fejfájás,rossz hangulat,hol teljesen türelmes vagyok,hol iszonyotasan dühös,aggreszív,vezetés közbeni pánik ( hiába van ott az oktató,nem merem az utat nézni)de máskor teljesen jól,profin vezetek.Éjszakai pörgés,reggeli nehéz ébredés,gyakran alakikot ki egy két barátomról ellenség képet,de nem tudom miért,néha elöjönnek kényszer cselekvések,hangulati változások hol jó kedvem van,majd pár perc múlva lehet hogy teljesen feldúlt vagyok.
2016. aug. 23. 12:21
 1/8 Kematox ***** válasza:
0%
Nő vagy.
2016. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem
2016. aug. 23. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
ilyen egy szexista majom :D... amúgy meg "Éjszakai pörgés,reggeli nehéz ébredés" esetleg bipoláris depresszió? nekem borderline van és vannak hasonló tüneteim. Az a baj, hogy itt senki nem tud tényleges választ adni. El kéne menni az orvoshoz.
2016. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja,csak van pár vissza tartó erő :D
2016. aug. 23. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi a visszatartó erő mégis?

Nem érzed magad jól, problémát jelent, majd biztos valaki jól megmondja akkor itt a gyakorin? :)

Igazából bármi lehet, ezért is kéne orvosi vizsgálat.

És nem pszichiáteri első körben, ha nem találnak szervi okot, majd ők átküldenek.

2016. aug. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyan hívatást szeretnék tanulni ahol,ha tegyük fel még se szervi ok lenne,a pszichés probléma kízáró tényező.
2016. aug. 24. 09:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem éppen a megoldás irányába kéne haladni? Ha okkal kizáró tényező, pont hogy tudnod kéne róla...
2016. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igaz,kb 1 éve van ez velem,először ilyen depressziós állapotban voltam,de kb 4-5 hónapja már inkább feldobott,pörgös vagyok,csak nehezen alszom,és gyengének érzem magam,meg gyakran eluralkodik rajtam a reménytelenség.
2016. aug. 24. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!