Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdődő skizofrénia, tudathasa...

Kezdődő skizofrénia, tudathasadás?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon, igaz ritkán, hogy magamban beszélek, és válaszolok is magamnak, ha egyedül vagyok. Vagy ha éppen felpörgök valamin, szintén képes vagyok magammal megbeszélni a dolgot, ráadásul hangosan. Főleg, ha feszült idegállapotban vagyok, fordul elő. Elég stresszes az életem, lenyugodni nincs időm.
2016. aug. 24. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. Velem is előfordult már, és szerintem vannak így még mások is, hogy magunkban beszélünk olykor, ha valami vagy valaki felidegesít. Ugyan, ki értene meg minket, ha nem mi magunk. :)
2016. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A skizofrénia nem azt jelenti hogy magadban beszélsz, vagy hogy több személyiséged van. Én is szoktam magamban beszélni, nem túl gyakran. Szerintem mindenki :D
2017. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!