Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet neurológiai oka ha a...

Lehet neurológiai oka ha a párom minden este beszél álmában?

Figyelt kérdés
Leginkább hozzám beszél és kérdez sőt még ha én visszakérdezek valamit akkor válaszol is rá aztán hirtelen magához tér és ennyit h "jaa semmi csak beszéltem álmomban. Pl:tegnap este is amikor ő már aludt én még ébren voltam, és elkezdett beszélni hozzám, hogy " te miért nem vérzel?" Kérdeztem tőle hogy mit mondtál? És újból elismételte, azután én megkérdeztem, hogy mitől véreznék de akkor magához tért és annyit mondott, hogy nemtudom aludtam. De volt olyan is, hogy már aludtam és arra keltem, hogy simogatja a kezem és szólongat, hogy "drágam, sziveeem" és kérdeztem miért keltett fel de csak ennyit válaszolt, hogy semmiért és aludt tovább.

2016. szept. 3. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Neurológiai semmikép sem, mert egy orvosi ágazat nem okoz ilyent. Helyes kifejezéssel idegi lenne, de hát az sem, mert ilyen idegi tünet nem létezik. A jelenség pszichés, és nem utal betegségre, jellemzően félálom állapotban történik.
2016. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom,hogy az álomban beszélés pszichés zavar jele,amely összefügg a stresszel,túlterheltséggel.

Nem az álomban beszélés a zavar,hanem az,ami azt okozza.

2016. szept. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. dec. 23. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!