Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha idegbeteggé...

Mit csináljak ha idegbeteggé váltam amiatt, mert nincs párkapcsolatom és még nem is volt?

Figyelt kérdés
Állandóan ideges és feszült vagyok, nem lehet hozzámszólni. Utálok már élni is és néha nagyon irigy tudok lenni azokra, akik boldogok a párjukkal. Annyit próbálkoztam már,, sminkelek, ismerkedek, nem is vagyok válogatós és mégse sikerül. Évek óta vágyom rá és mégse jön. Bele vagyok fáradva és nem tudom a gondolataimat elterelni. Mivel egyre idegbetegebb leszek és egyre rosszabb a kedvem, már félek tőle hogy depresszióba esek ezzel több problémát generálva magamnak. Elegem van már az egészből, tudom hogy nem a világ legnagyobb problémája ez, de mégis idegesít hogy ezt váltja ki belőlem az egész dolog. Már arra gondoltam hogy szakemberhez fordulok....
2016. szept. 17. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. szept. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Sminkelek" alapján gondolom, hogy lány vagy. Akkor pedig valami baj van, valamiért nem érzékeled a fiúk metakommunikációját. Egy lánynál mindig vannak "kérők", mindig sorbaállnak többen; valamiért nem veszed észre őket, vagy pont ők nem jöhetnek szóba nálad valamiért.
2016. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért nincs kapcsolatod, mert idegeskedsz. Mellesleg a pszichéddel lehet inkább gond, nem az idegeiddel.

Az is lehet, hogy túl sminkeled magad. A fiúk idegenkednek a túlzott sminktől. Nem írtad, hogy hány éves vagy.

Nyugalmad érdekében tanulj meg relaxálni.

2016. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is pont igy!

Nagyon kivagyok már.

És 29 vagyok!

Plusz a családom is bánt folyamatosan ezzel, és a gyerek témával is.

Folyamatosan kudarc ér.

2016. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!