Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a különbség a Helex és a...

Mi a különbség a Helex és a Xanax között?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
hatoanyaga ugyanaz,alprazolam.... max a gyarto meg a tartositoszer mas....hatasa ugyanaz....gyogyszeripar undorito egy biznisz....k*rvák...
2016. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

a hatóanyaga ugyanaz

A gyártó más

ennyi

2016. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem, ez nem igaz. A Helex lassú hatóanyagleadású, tehát elvileg több ideig hat kevésbé intenzíven, gyakorlatilag viszont kb. semmi hatása a Xanaxhoz képest.
2016. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is teljesen más. Egyszer Xanax helyett Helexet írt az orvos. Fejkörcsöm volt tőle. Hatása egyenlő volt a nullával. Természetesen mindenki más,és másként is hatnak a szerek.
2016. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
egyiket se szedd hozzászoksz mindekttőhöz szedjél gyógynövényt
2016. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a helex az sr, van xanaxból is sr, retardot jelent, fokozatosan felszívodót.


Pl. 0.5 helex sr sokkal tovább fejti ki a hatását, mint 0.5 xanax. Nekem speciel az SR jobban bejött szorongásra, elmúlik ettől is, nem okoz egyáltalán hozzá szokást számomra, és nem kell 3x bevenni egy nap, elég 2x. Ezen kívül nem is olyan rossz, mikor 4-5 óra elteltével múlik a sima hatása. Elaludni nem annyira alkalmas, viszont hosszítja az alvást nekem, és javítja a minőségét.


Akik hozzászokásról hablatyolnak amúgy, please, 2éve szedem ezeket, többször hagytam már abba, mindig sikeresen, segítség nélkül, mindennemü probléma nélkül.

2016. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért térsz vissza? (Nem cikizlek csak érdekel.)


Amúgy nekem is volt egy nagyon-nagyon hosszú korszakom, amikor az életem nagy problémáit nem tudtam megoldani, egyiket sem, egymást erősítették, semmivel sem jutottam közelebb, de tapasztalatom szerint aki túl hosszú ideig, tehát évekig csak a X/H-el tud élni, annak nagyon nehéz lesz változnia.

Márpedig szerintem változni muszály.

Szerintem.....

2016. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a problémáim megoldani nem voltam még hajlandó, és a szorongásom már testi tünetekkel jár, hajlamos vagyok pánikolni is olykor. Sajna bajna sok mentális gondom van, többek közt borderline. Ezért nem is értem ezt a sok embert, én kerültem már kórházba bzd túladagolás miatt párszor, narkó függő voltam, még is az alprazolam elhagyása gyerek játéknak tünt mindig. Sosem okozott elvonási tünetet sem. NEm értem?! Szerintem akiktől ezt halljátok azok már jóval 4-5mg felett mászkálnak naponta, tictac-nak hiszik, és zabálják két pofára.
2016. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!