Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan válhatnék nyugodtabbá?

Hogyan válhatnék nyugodtabbá?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok, a legfiatalabb az osztályunkban. Mindent véresen komolyan veszek, így ha nem sikerül, akkor elszomorodom, majd ha valaki cukkol is érte, akkor dühös leszek. Nem múlik el nap anélkül, hogy ne hordanám el a srácokat mindennek mivel kiröhögnek, illetve kigúnyolnak. Ma is majdnem rávetettem magam az egyikre focizás közben, mert beszólt amikor mellérúgtam és nem lett gól, hogy: "De XY!! *lenézően intett* erre inkább nem mondok semmit..."

Lehetséges, hogy az is benne van a dologban hogy irtózatosan imádok nyerni, illetve egy lány miatt rivalizálok egy másik sráccal és ellene veszíteni még rosszabb... Illetve még az is bennelehetne, hogy mindig valakinek az árnyékában vagyok, és úgy érzem hogy bármikor lecsaphatnak rám? Bár ha akarnám megverném az osztálytársaimat, de van bennem annyi betyár-becsület, hogy csak akkor támadok, ha nagyon elpattant a húr.

Miket tanácsolnátok hogy nyugodtabb legyek?



2016. szept. 28. 16:15
 1/1 anonim válasza:

Ez engem is érdekel mert én is eléggé forrófejű vagyok..Én most azt próbálgatom hogy ha idegességemben mondani akarok valami csúnyát stb-t... akkor valami jót mondok. pl hogy kihagyta pistike akkor azt mondom nem baj, majd legközelebb..illetve régebben befőttes gumit raktam a csuklómra (de anyám leszidott miatta mert picit lila/véres lett tőle a kezem).Azóta is van amikor levesztem az önuralmam de már annyira nem gyakori :) De ennek lehet valami lelki oka is pl nekem elváltak a szüleim azóta mindenkit leordítok mindenért ha szóbahozza a családomat akármilyen módon.Ha baj van írj :D

13L

2016. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!