Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet?!

Mi bajom lehet?!

Figyelt kérdés

Állandó dühkitöréseim vannak amiket nem/vagy csak nagyon nehezen tudok kontrollálni.


Alapvetően kedves vagyok,segítőkész amolyan "tündéri kislány" még káromkodni sem nagyon szoktam inkább csendes vagyok meghúzom magam a háttérben ha valaki kritizál nem szólok vissza inkább csendben tűrök stb. Meg elég érzékeny vagyok pl még egy kiscicás reklámon is képes vagyok bekönnyezni. És ugyanez igaz a való életben is nekem elég ha valaki egy picit megemeli a hangját és már vége mindennek. Viszont ugyanakkor néha rámjön egy olyan dühroham amit nem tudok kezelni ilyenkor eltűnik a kedves aranyos énem és mindenkinek beszólogatok, üvöltözök,csapkodok és a legnagyobb baj hogy nem tudom miért hiszen nem történt semmi ami miatt igy fel kellene idegeljem magam és mégis. És hiába próbálom magam lenyugtatni nem megy. Nagyjából ugy néz ki ez a dolog általában hogy nyugodt vagyok beszélgetek akármi aztán egyszercsak pl valaki kérdez valamit én meg leüvöltöm a fejét hogy de nem érted meg hogy....?! Vagy stb es ezzel kezdodik minden olyan indulatok jönnek rám ok nélkül hogy hiába mondom magamnak hogy nyugodjal le nem megy. És nem értem miért csinálom. Aztán persze az illető is visszaszól amitől még idegesebb leszek és itt kezdődnek a bonyodalmak...aztán persze mikor visszatér a kedves énem jön a bűntudat meg a harag meg hasonlo....szerintetek mi bajom? Ezzel mit lehet tenni? Változni fog ez valaha?



2016. okt. 3. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem dühkitörés, max hiszti.
2016. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy lehet az de a leírtak alapján ben tűnik durvának
2016. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hány éves vagy? Ha 15-18 éves körüli akkor szerintem ez amolyan serdülő kori dolog. Általában a tiniknek van olyan korszakuk amikor ilyen indulatosak lesznek, ki fogod nőni ne aggódj. Nekem is vannak hasonló dühkitöréseim :D
2016. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15 vagyok, és ugyan ilyen problémám van nekem is :/

Úgyhogy igen, ez egy ilyen serdülőkori dolog. tudod, a hormonok....stb.

2016. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!