Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy férfi hogyan lendülhet át...

Egy férfi hogyan lendülhet át a lelki sérüléseken, bánaton?

Figyelt kérdés
Nőknél elfogadott a sírás, egy férfi azomban nem sírdogálhat ha csalódott vagy valami fáj a lelkében, mert megbélyegzi a társadalom. Menekülhet alkoholba, azonban ez ideiglenes megoldás, másnap újra érzi a fájdalmat, szorongást, keserűséget stb. Könnyű azt mondani , hogy "sz_rj le mindent".. de megvalósítani már más dolog. Férfiként hogyan szoktak túllendülni az élet mélypontjain lelkileg emberek?

2016. nov. 1. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj társaságba, és sportolj!
2016. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mar miert ne sirhatnal? Ugyanugy jogod van hozza, nem a gyengeseg jele egyaltalan. Neked is vannak erzeseid! Eppen az a lelki elgyengules jele, ha valaki keptelen sirni. Ezen is atestem, tenyleg kegyetlen rossz, amikor folyton sirnal, de nem tudsz. Sirj csak! Otthon a szobadban azt csinalsz, amit akarsz. Kiengedheted. Nem leszel ettol kevesbe ferfi.
2016. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért ne sírhatna egy férfi is, ha komoly oka van rá, pláne egyedül.
2016. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"egy férfi azomban nem sírdogálhat"


Egy kisfiú nem sírhat, aki attól fél, hogy ettől majd kevesebbnek tartják...

Egy férfinak van önértékelése és semmivel nem fogja magát kevesebbnek érezni attól, hogy sír ha sírni kell.

2016. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Menj társaságba" - na, aki sérülékeny, annak pont nem javaslom a társaságot, pont ott lehet a legtöbb sérülést kapni.

"sportolj" - az nem old meg semmit.

2016. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én eléggé introvertált típusú férfi vagyok, mégis, ha valami bánt, akkor nekem a mozgás, sportolás, társaságba menés szokott segíteni, megpróbálom elterelni a gondolataimat. Ha a "társasággal" van bajom, akkor meg szimplán elvagyok magamban, és valami olyat csinálok, amit szeretek csinálni (hobbi) pl. Elmegyek biciklizni egyet egyedül, nekem sokat szokott segíteni és születnek új gondolatok bőven! Találd ki magadnak, mi az ami kikapcsol, amivel azt érzed, h most tènyleg leszarhatsz mindent, az embernek néha szüksége van arra, h leszarjon mindent, ne gondolkodjon, csak legyen, csak úgy. 21/F
2016. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!