Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igazán jó altatót tudnátok...

Igazán jó altatót tudnátok ajánlani? Soha nem szedtem még, és nagyon stresszes vagyok, alig alszom.

Figyelt kérdés

Rengeteg minden összejött, kaptam egy doboz Xanaxot.

Első pár napban hatott, kiütött, aludtam tőle, de lehet csak azért, mert már nagyon ki voltam merülve.

Aztán már mintha semmit sem szednék be, és növelni meg nem akartam az adagot, nehogy rászokjak.

Így is volt 2-3 olyan éjszaka, hogy hajnal 2kor riadtam fel reszketve, és nem tudtam visszaaludni.


Szóval olyan kéne, ami tényleg hat, amikor épp nem tudok aludni, és ha néha beveszek egyet, akkor nem fogom a rászokás tüneteit produkálni.

Tehát ha 2 egymás utáni nap szükségem van rá, akkor harmadik nap ne remegjek érte és ne csak azzal tudjak elaludni. Nem akarok rászokni, de most nagyon kell valami, éjjel pl egy percet sem aludtam, csak forgolódtam.


Teákat meg vitaminokat kérlek ne ajánljatok, csak konkrétan jó altatóra vagyok most kíváncsi.



2016. dec. 5. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
A xanaxra gyakorlatilag máris rászoktál,már nem hat, ez így lesz a következő nyugtatóval is, szóval jobb lenne ha leállnál ezzel és sporttal fárasztanád le magad, nem gyógyszerekkel.
2016. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Direkt kértem, hogy konkrét GYÓGYSZERNEVET írjatok.

Aki nem tud, nem muszáj válaszolni.


Nem szoktam rá, mert 2-3 hete kaptam, 1 hétig hatott (ami lehet, h nem is a X hatása volt), utána mivel nem aludtam jól, nem szedtem be, és 4-5 napja egyáltalán.

Nem is nyúlok érte este, mert tudom, hogy nem hat.

Nem konkrétan erre való, ezért kértem volna olyat, ami kifejezetten alvásra való. Ha nem volt egyértelmű...

2016. dec. 5. 18:15
 3/13 anonim ***** válasza:
miért nem mész el a súlyos panaszaiddal a háziorvosodhoz?
2016. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ajánlani lehet altatót,de orvoshoz mindenképpen el kell menned,mert fel kell írni receptre,akkor pedig az orvos is tud ajánlani.. Megrpóbálhatod recept nélkül a Valeriánát,talán segít.
2016. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
1-es vagyok, ne nyavalyogjál már, tanácsot kértél és az kaptál. Ha választ sem tudsz értelmezni, akkor nemcsak az alvással van baj nálad. Az altató nem hat hosszutávon, éppen most tapasztaltad meg! Hiába írom le a legdurvább altatók nevét, egyrészt nem tudod megszerezni, másrészt pár hét után azok sem fognak hatni. Ha 1 hét után semmit nem hat a xanax, akkor emeld az adagot és szedj minden héten egyre többet, vagy próbáld meg felfogni, hogy nemcsok gyógyszeres megoldások léteznek. Sőt a gyógyszer a legtöbb esetben a hozzászokás miatt nem is válik be.
2016. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Én saját tapasztalatból azt mondom, hogy amíg az életed nincs rendben, addig felesleges bármilyen gyógyszert szedni.
2016. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tanulj meg relaxálni, az egy életen keresztül hat.

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo&t=174s

2016. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ne nyavajogjak már?

Nagyon magas lóról beszélsz.

Tessék, próbáld ki az életem, élj helyettem így csak egy hétig, és ne legyen egy szavad sem.

Megyek orvoshoz, mentem volna hamarabb is, de nem tudok.

Ahova tudtam, elmentem, de nem adott semmit.

A részletek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__8..

2016. dec. 18. 19:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Átélem a helyzeted. Nekem semmi vény nélkül kapható szer nem segitett(melatolin tabletta,valeriana stb..) se a levendula.. Háziorvos meg sz.rik az ember fejére.

Amig meg nem oldodnak a problémáid sajnos ez igy marad:(

2016. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor orokre. Megoldodni sosem tud, mitol oldodna meg?

Vagy ha veget vetek nekik. De az sem megy az oreg miatt.

2016. dec. 19. 02:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!