Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális dolog ez alvás...

Normális dolog ez alvás közben? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Elég fura dolgokat csinálok alvás közben, tegnap éjjel például kétszer is felébredtem. Egyszer arra, hogy a kezemben van az éjjeliszekrényemen felejtett fél pohár kávé és öntöm ki az ágyamba...Aztán félálomban beképzeltem, hogy van "valami" (nem tudom mi) az ágyamban és kifutottam a szobából. Az ajtóban jött a felismerés, hogy már megint csak képzelődöm.

De többször előfordult már, hogy odaképzeltem dolgokat magam mellé, pl kígyókat és bogarakat, vagy csak azt, hogy van valaki a szobámban, aztán kellett egy pár perc mire rájöttem, hogy nincs ott semmi.

Attól félek, hogy rosszabb lesz és valami hülyeséget csinálok majd úgy, hogy nem vagyok teljesen magamnál közben...


2017. jan. 16. 12:06
 1/1 anonim válasza:
Alvási paralízis lehet.
2017. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!