Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami mentális betegség...

Lehet valami mentális betegségem/bajom?

Figyelt kérdés
Mostanában azt érzem hogy nincs kedvem semmihez. Régebben dohányoztam most jött egy érzés és abbahagytam "normál" ésszel ezt nem tettem volna de mégis megtettem. Barátaimmal szerettem tölteni az időmet legjobban most pedig próbálom kerülni társaságukat nem velük lenni, meg úgy általában senkivel azt érzem hogy teljesen antiszociálisa kezdek válni. Lehet valami bajom? 18/F

#betegség #rosszkedv #biszonytalanság
2017. jan. 17. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

A felnőtté válás időszakában fokozottan oda kéne figyelni a légzésre, és a táplálkozásra. Nem kéne felülírni az evolúció azon törvényét, hogy a táplálék az csak is szerves eredetű, és csak alaposan megrágva emészthető!

Az unottság, fáradékonyság e kettő függvénye.

De ha nem hiszel nekem, akkor menj dokihoz, majd némi antidepresszánssal talán birkát nevelhet belőled is, mint a többi bogyózabálóból!

2017. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Életcéljaid azok vannak?Mert ezek nélkül probléma lesz bőven.

Tűzz ki egy életcélt magad elé,és mellé többet is.Ne legyél engedékeny magaddal szemben.Pihenj többet,aludj többet,elfáradtál és valószínűleg túlhajszoltad magad!Nem kell magadról tévképzeteket gyártva elveszíteni az önbizalmad.

Később meló kell,ehhez kell tanulnod,hogy keress,és majd legyen biztos háttér,ha a szüleidtől leakarsz válni.

2017. jan. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!