Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ilyen betegség?

Létezik ilyen betegség?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni sötétben, csak napfényben, vagy buszon, sötétben csak akkor ha a barátommal alszom, akkor pillanatok alatt elalszom. A buszon is nagyon hamar. Itthon próbálok iskola után aludni még nappal, ha nem alszom nappal sem tudok éjszaka. Néha nagyon kimerült vagyok. Szoktam nyitott szemmel aludni is, vagy beszélni, felülni álmomban. Van ennek a zavarnak valami neve? Létezik rá megoldás? Van valaki hasonló problémával?

2017. jan. 18. 20:29
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nincs veled semmi probléma, csak alvás zavarod van. Próbáld meg úgy hogy egy plüss macival alszol. Semmilyen körülmények közt ne adj be magadnak alvó tablettát, az nem megoldás. Egy kis lámpa fénynél alszol azt is érdemes ki próbálni.
2017. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
(Még mindig én vagyok.) És fáraszd ki magad.
2017. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Edzek és sokat tanulok, nem igazán segít, van 2 éves korom óta "alvókám", ami egy párna, és csak sólápával merek lenni, mert félek a sötétben.
2017. jan. 18. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Aha,alvászavar,vagy hogyismondják...tudod,amikor valaki alszik,de felül,meg csinál dolgokat...én mindig a fényforrást keresem olyankor,aztán valahogy mindig visszakerülök az ágyba.

Miért nem jut eszembe ez?

Ez amúgy kinőhető.Bár ha én 21 évesen stressz hatására ezt teszem néha(ESZEMBE JUTOTT:ALVAJÁRÁS),akkor én azt már nem fogom kinőni...

De te lehet,hogy igen.Ne stresszelj,nyugodj már meg,semmi baj,amíg egészséges vagy,kezeid,lábaid megvannak,látsz,és hallassz,addig a világ is a tiéd lehet!

2017. jan. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is mondták, hogy lehet a stressztől. De nem csak az alvajárásól van szó. Hanem, hogy teljesen kimerülökológiai, és ha nem tudok hétvégén nappal aludni 4-5 órát teljesen meg vagyok halva. Annyira lefáradok.
2017. jan. 19. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!