Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszeres gyűjtögetésből van...

Kényszeres gyűjtögetésből van kiút?

Figyelt kérdés
Anyukam meghalt tizenéve, és minden amihez ő kötődött és őáltala én is (bútorok, vázák) Megtartok. Ezenkívül apukám is kötődik a saját szemetéhez, ráadásul 90%-os rokkant. Én elrakok tollakat, az elpusztult macskám levágott pár szál szőrét, kábelkötegelő drótokat, ruhákat amit anyutól kaptam, vagy régiek de ismeretlen eredetűek, elektronikai kütyüket, ujsagokat, asztali papirnaptarakat, katalogusokat. Szeretnék olyanokkal beszélgetni akik ugyanebben szenvedtek, de sikerült kimászni belőle. Pszichológushoz járok, 31 éves fiu vagyok mérnoki diplomaval

2017. febr. 10. 12:31
 1/3 anonim válasza:
0%
31 evesen fiunak tartod magad es nem ferfinek?
2017. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mielott valaszolnek erre, kerlek mondd el, hogy ez az altalam feltett kerdes megvalaszolasa szempontjabol miert fontos? Koszonom
2017. febr. 12. 11:02
 3/3 anonim válasza:
Na sikerült ? :)
2019. ápr. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!