Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik napról a másikra;azt...

Egyik napról a másikra;azt vettem ésszre hogy KÖVETNEK; FIGYELNEK az emberek Pesten (intenzívebb) és vidéken is (csökkentett módba). Van valakinek hasonló tapasztalata; vagy vmi értelmes hozzászólása ez ügyben?

Figyelt kérdés
Ilyen èrzèsem;megfigyelèsem koràbban nem igen volt; vagy ha volt is(max.figyelnek; jobban megnèznek) azt betudtam az egomnak; DE ez annâl jóval több.Egyik napról a màsikra...közel 4 ève törtènt. Nagyon sokat szenvedtem/szenvedek ez miatt.Nem igazàn tudom magam ezen túltenni. Èsszerű magyaràzotakra vagyok kìvàncsi.

2017. ápr. 6. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 A kérdező kommentje:
17es...Mint ìrtam koràbban NEM tapasztaltam ilyen skizo tűnetekek,ez annâl több.Egom volt koràbban! Csak a tisztàn làtàs kedvèèrt;az ugymond nagy drogozàs előtt;ugymond teljes êletem volt...Baràtnő 4 èvig;akivel eggyütt laktam egy fullos albèrletbe Kiràly utcàban; bizalmi âllàsaim(korâbban pl.dolgoztam Ferihegyen),csalàd;baràtok,autó,hobbik(közvetlen a nagy drogozàs előtt pl. elakartam vègezni egy szemèlyi edző tanfolyamot;sz'al volt ugymond egy kialakuloban levő egszisztencia...aztàn nem is olyan lassan..mindent,MINDENT elveszitettem az elmebeteg megfigyelèseim miatt.Paradoxon, de azota ugye közbe meg kialakult egy a több vagyok èrzès;ès szerintem nem alaptalanul...MEGèrte-e?Hm..Boldogok a tudatlanok.Èn nem hiszem h leszek az(most ìgy èrzem èvel óta) ...nem tudok pl őszintèn nevetni.Persze feltudom venni a 'nevetős"maszkot...ami őszintènek is tűnhet,de nem az..Olyankor szìnèsz vagyok.Igazàból eljàtszok mindent; eljàtszom a szìnèszt is.Egyszere vagyok minden ès semmi!
2017. ápr. 8. 00:40
 22/89 anonim ***** válasza:
100%

#17


Azt írtad:


"egyszerre játszom el a mindent és a semmit".


Ezzel mit a célod?

A detox szimpatikus?


Színház?

Vagy jó reklám okosan betépni és egy ideig jól eléldegélsz egy hamisra gyártott világod, miközben nem lennél buta, csak most épp ahhoz van lelki energiád?


Mit szeretnél kezdeni az életeddel?


Mert nem vagy buta, csak egy valamiben.

Nem tudsz mit kezdeni a lelki problémáddal.


Mert eszed van, csak kisiklott, mint a 6:26-a gyors.

2017. ápr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 A kérdező kommentje:
Igen;azt is tudom h ezzel a drogozàssal ugymond csaltam,mert ugye több èv alatt;emberi lèptèkkel;èrtek;èrhettek volna hasonló ingerek.Ès akkor az egèsz jóval könnyebben emèszthetőbb lett volna. Igy viszont hogy túl sokat làttam(túl sok ingert kapott az agyam),túl rövid idő alatt.Túl intenzìv volt az egèsz; ìgy mèg hiteltelennè is vâlhatna az egèsz; "hogy mit akar ez;ki ez a bolond?!"...vagy a màsik vèglet pont ettől vâlik zseniàlissà az egèsz.Ezzel a fizimiskàval(+kisugàrzàs) hitelessè tudom tenni.Nem ugy mint mondjuk pl.a 8.kerületi cigànygyerek;ő hazudik,hazudnia kell h fènyezzhesse magàt.Valakinek nem kell; csak rà nèznek ès elhiszik neki,meg ha mèg meg is szólal..."Annyira jó a hangja..."...NEM csak az a jó...Viszont pont ez miatt ...ezzel a kisugàrzàsos dologal kőkemènyen visszalehet êlni,lsd.politikus
2017. ápr. 8. 01:00
 24/89 A kérdező kommentje:
Ìrtam egy elèg velős vàlaszt az előbbiekre;az előző ìràsaim hangvètelèt követve,tartozkodva a tràgàr szavaktól.Mègis fennakadt a moderàtori elveken..?mièrt?
2017. ápr. 8. 03:41
 25/89 A kérdező kommentje:
Jaaa, na most sikerült àtnyàlaznom a jogi feltèteleket,a nagy moderatori feltèteket...Ok,Èrtem èn; Nem kàromkododtam;de azèrt mindent mèg a net se bìr el...megpróbâlom egy szolidabb,cencuràlrabb formatumott ìrni a tèma...avagy kìsèrt a múlt,most nem a mozgàsomból,a szàmból vegyek vissza...
2017. ápr. 8. 04:38
 26/89 A kérdező kommentje:

"Egyszerre vagyok minden ès semmi"

Magyaràzat:


Legelfogadhatóbb pia;tömèny hatàsa alatt vagyok(lasd feljebb pl.Instant),ilyenkor imàdnak,isszàk a szavaimat szó szerint kezet csókolnak vadidegenek(ez konkrètan meg is törtènt:Ördög Sarok) DE nem ekkor vagyok az ugymond legfeltűnőbb,legkisugàrzóbb...Az akkor van mikor mondjuk 4 napos(gyengêbbek kedvèèrt:4nap nem alvàs)...de ilyenkor csak optikailag vagyok kisugàrzó;beszèlni màr nem igen tudok,egy pl. Ha elindulok Trafikba cigièrt,màrt azon feszülök hogy hogy kèrjem ki a doboz Marbit.Egy egyszerű mondat!!!Ennyi nehezen jön ki belőlem,mèg el is kell ismètelne.Hozzàteszem hogy a nagy '12 es drogozàs óta(mikor is megnyomorodtam lelkileg)...azota;idegenek előtt,vagy olyan ismerősök előtt akikel szembe tüske van bennem(ismerőseim 99% ilyen)...mèg friss szpìdes âllapotomba *(1 napossan)..màr ekkor se tudok, az amugy szèpen mìvelt magyarsàgommal megszólalni ugy ahogy akarnèk(nemhogy 4 napossan)*

(nagyon kevès az az ember aki előtt eltudom magam engedni,akit ÈRDEMESNEK tartok rà, az előtt megnyilok).DE van a szpìdes kisugarzàsosnàl egy hangyafingynyit erősebb, mikor ràdobsz egy LSD-t..(eddig 3x csinâltam)..na az màr az a gyilkos kisugàrzàs.Fèlelmetes.Nem csak èn.Amiket csinàl az agyamal(làsd.koràbban ìrva: drog+agy kèplet;az a kinek mit csinàl az agyàval:mást làt olyenkor ugye a 8.kerúleti cigànygyerek,màst egy tudós..)Ekkor volt a màr emlitett arab paràm is...ami azt be is következett Soros Gyuristól eggyütt(ami miatt anno 2 igazsàgügyis nèzett ugye hülyènek,NEM bolondnak!).Ezek az spìdek,LSDk ...ez kőkemèny titkosszolgàlatos ;CIA s cuccok...Megnövelhetik az agy azon rèszèt amit hasznâlunk,...màr akinek

..akinek mit...ès nem a szaros 10%ot hasznàljuk kb. az êletben maradàshoz.Vannak ugye a primimitìv ösztönlènyek;a csökött agyú,sz.r genetikàjú xxxxxok..na ilyenkor ezek szöges ellentète leszel.Hogy is van a sorrend? ösztönlènyek,tudatossan gondolkodok, majd mikor ösztönszerűen vagy tudatós.na az..mikor ÈRZED dolgokat,ès nem csak a drogokat(uristen mikor az a sok primo,ösztönlèny spìdre,ekire ràzza magàt dizsibe...puhh) .Az az àllapot zseniàlis.(most jön az h 99% otok ezt a zsen.àllapotot nem èrtheti,mert ugye az a frànya agy(10% os kihasznàltsàg ugye) lekorlàtoz.De hàt ha mindenki èrtenè,akkor nem lenne zseniàlis,nem lenne most itt miről ìrnom) Tudattàgìtók...ha van mit...hogy tudj utazni a nyúl ürege felè,s közbe mindig kapsz vmi újjat...amit màs nem... màs, nem azèrt mert hülye, hanem azèrt mert egyszerű lèlek(ez az eszik,iszik,baszik,mokuskerèk tèma,valodi;mèly gondolatok nèlkül...);egysìkuak az emberek...Hozzàm,az agyamhoz kèpest. Èn szabâlytalanul vagyok szabâlyos(mondjuk a vez.stìlusom).Büntetlenül vagyok büntetett(mondjuk a börtönös rèszek:nincs priuszom;visszavontàk).Erkölcstelenül erkölcsös(ezt most haggyuk:)). Soroljam?.Szerintem az èrzèkeltetős rèszhez elèg...Sok is...Sokszor voltam sok sok embernek.Màskor meg egy doboz cigi....Egyszere vagyok minden ès semmi. Azt mondjàk az ember azonos tudàsú;hàtterű emberekkel èrzi magàt a legjobban.Mikor ELJÀTSZOM egy csökkentet kêpessègűnêl-aki amugy nem fogyi;csak hozzàmkèpest- h jól eldumâlunk;akkor leereszkedek a ő szintjère.Persze ő ebből semmit nem èszlel.Persze van akinek meg fel kell ereszkedni a màsik szintjère,de azt nem tudja hitelesen előadni;affektàlt hatàst kell vele,erőltett sz.r lesz...volt màr ilyen is...persze nem nekem(uhh de nagykêpűen hangzik ez most ugye? :))Egyèb,normàl körülmènyek közt ne èrzèkelettüssük a màsikkal h okosabb;erősebb vagy nàla ,mert kisebbsègi komlexusa(egy cigànynàl ,aki ugye eleve mìnuszból indul annàl ez tökêletessen megfigyelhető) ;fusztrâlt lesz c .tèma..2 tesóm van,egy nővèrem aki nagyon okos(egyetemi diplomàval)szâmìtó, egy nagyon nagy cèg vezèrigazgatója...neki csak a pènz szàmìt, van egy öccsèmm, csupa szìv;de egy buta közmunkàs,neki meg csak az szàmìt h ..

2017. ápr. 8. 16:32
 27/89 A kérdező kommentje:
folyt.* ..hogy szeressèk.Ugye azok a kxrva kontrasztok mèg itt is.Kontrasztok amikkel a leglàtvànyosanbban tudjuk èrzkeltetni a különbsègeket. A különbsèget èn jelentem.Nem csak itt...
2017. ápr. 8. 17:13
 28/89 A kérdező kommentje:
...Folyt* Pl. kamionozàs közbe is...fèlelmetess kanyarokat mentem,kihasznâlva a motorikus,kognitiv funkciok kombinàciojàt. Ez objektìv! Nem vagyok elfogult magammal szembe.Koràbban,mikor kezdtem a kamionozàst,volt egy rutinos betanìtó kollêgàm,aki azt mondta h a kamionozàshoz 2 dologbol 1 legalàbb kell...vagy a rutin(ugye az nekem nem volt)...vagy azt mondta hogy ezt ÈREZNI kell...a centiket..a milliket..mikor Olaszba àtsuhansz a kapukon;rekord időket menve(erről is nagyon sokat regèlhetnèk)..A különbsèget èn jelentem ,ember gèp közt.Fèlelmetesen hangzik,nem?(Màr nem kamionozzok, az a hülye bunkók sportja..) Ahhoz hogy gèp lehess;ki kell magdbol ègetni magadból ègetni minden emberit...Hogyis kezdődött az a bizonyos film?" Aki vadàllatot csinàl magàból,megszabadul az emberi lèt összes fàjdalmàtól" ..Tinèdzserekènt mèg vonzónak,menőnek tűnhetett ez "szìvjunk el egy dzsot azt nevessük ki a vilàgot"...az VOLT...csak közbe egyre jobban belemèlyülsz a dolgokba az agyad miatt..persze akkor mèg fogalmad sincs arról mit...
2017. ápr. 8. 17:32
 29/89 A kérdező kommentje:
.Folyt*. mit is teszel,milyen irànyba haladsz...Amikor meg màr nem azèrt szìvsz el egy dzsot h nevess;hogy a jó mèg jobb legyen, hanem azèrt hogy a sz.r ne legyen annyira sz.r(ezt mèg leìrni is sz.r,nemhogy megèlni)...akkor màr te magad is vadâlattà vâltàl,egy lelki nyomorèk, valódi èrzelmek nèlkül, akkor jönnek a maszkok ,amiket koràbban tudalalatt,azt ilyenkor màr tudatossan hasznàlaz.Vàltogatod a maszkokat, egyik nap drogos vagy,màsnap màr te keresedd a drogott a reptèren; egyszer rendőr("zsaru szagod van"); utàna meg embercsempèsz.Soroljam? Elèg mi...làsd feljebb,èrzèkeltetni elèg!Mindezeknek nem csak a szàmlàlja van meg van meg az èlet felè hanem az àra is...amit egy-egy kilengèsem utàn kamatostul vàmol el az èlet...mikor màr senki nem kèrdezi:Jól vagy kicsim? hm...Tènyleg olyan gyönyörű a fehèr ?Egy pàr èvet meg èrne?!...
2017. ápr. 8. 17:43
 30/89 A kérdező kommentje:

# 17


Szìnhàz?

Mint azt fenntebb is ìrtam-ahogy koràbban Sheakespeare- Szìnhàz a vilàg. Az a vilàg amit skizofrènek, kisugàrzók ìrànyitanak, mert a "szürke szarok" bizalmat szavsztak nekik.Amit az irànyitók,kisugàrzók (politikusok,szìnèszek) kicsaltak a maszkjaik segìtsègèvel. Jàtèk a szavakkal,maszkokal...ez màr szemantika.

"Hamisra gyàrtott vilàgod.."

A különboző politikai pàrtok azok gyàrtjàk azt a vilàgot a többi "szürke szarnak", az embereknek felhasznàlva a mèdiàt.Egy pl. Mondjuk ugyazt azt a hìrt teljessen màskèp,màs aspektusba àllìtja be az RTL,az M1,a Hìr tv, TV2;Echo Tv, mert ezeket különböző hàtterű,èrdekeltsègű,èrdek csoportok mozgatjàk. Milló, MILLIÓ pèldàt tudnèk mondani erre..pl. mondjuk egy nemzetközi;egèsz vilàgra kiható törtènet ez a migràció...Mikor a kormâny isteniti magàt h 1 nap ennyi menekültet kapott el(majd ugye engedett tovàbb)...de arról màr ugye nem szól a fâma; h. hàny jött àt Mo./Európa ementâli sajt-szerű hatàrain.Arról nem beszêlve, h a titkos szolgàlat behatàsàval...a politikusok a legnagyobb embercsempèszek.(mint anno 90es èvek...mikor nagyba ment az olajozàs,nèmi fegyvercsempèszettel) Pintèr te hogy is vitted ennyire;h csinâltàtok meg a Portikot,ès ujabban h àztatjàtok el? Ezek at ugymond magasra nyuló szâllak...(erről is sokat tudnêk beszèlni...koràbban èrintett voltam,mind a fegyver-,embercsempèszetbe----utalàs a "nem termèszetes halàlod lesz).Vagy ezek a nagy Amerikai elnök vàlasztàsok...mekkora hypok; ès mi van mögöttük? Megint csak előjön a koràbban emlittet kontrasztos tèma...A vâltozàs a kontrasztokkal lehet a legjobban èrzêkeltetni.Az emberek meg ugye vàltozàst akarnak(az USAba meg ugye max. 8 èvenkènt "vàltozàs" van.). Hogy is èrzèkeltessük a vàltozàst az emberekkel? KONTRASZTOKKAL.Akkor: egy ugymond tipikus hàború pàrt elnök utàn(Bush),tegyünk be egy LÀTSZATRA inverzet, a szöges ellentètetjèt...Bush utàn jöhet egy nèger,aki ugye mennyire "hàború ellenes"(annyira h a nagy ìgèrtekkel ellentètbe egy Guantanamot nem tudott,akarat bezàratni...)...De a vàltozàst a nèger aspiràns tökèletessen èrzèkeltette,vagyis annak illuziójàt a nyàrspolàrokkal.Ok lement Obama, jöhetet megint a "nagy"vàltozàst ìgèrő Trump..aha..Trump utàn meg jöhet egy nő(esetleg egy meleg politikus)...csak ugy a kontrasztos tèma miatt. Vagy fejtsem ki TUDOMÀNYOsSAn megalapozva-h vmi viszonylag frisset emlitsek-..a Terèzkörúti robbantó.Nem ő volt! Ès nem ugy!...kitudom fejteni.A sràcnak koràbbi kormànyellenes megnyilvànulàsi;illetve a non-konfrontatìv viselkedèse miatt*(ettől mêg nem lesz terrorista) ill. hossza titkos szolgàlati analizis utàn,ő volt arra a legalkalmasabb a "megcsinàlàsra". Buknia kellet.Nem àll mögötte olyan ember; h ne ez legyen a vègzete, hamarosan felfogja magàt akasztani. Tele van rèsekkel a pajzs(ès nem csak a fizikai hatàr)...ezt kicsiben a bűnőzők(akiket ti annak neveztek), nagyban a kormàny ki is hasznàl...majd ugye titkosìt 100 èvre...Ezekről,mev ugye a különc lènyemről könyvet ìrhatnèk, csak sajnos màr nincs sok időm...ezèrt is kezdtdem bele,ebbe a elmebeteg(nek tűnő) fórumozàsba...

2017. ápr. 8. 19:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!