Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel beállíthatok egy kórházi...

Ezzel beállíthatok egy kórházi pszichiáterhez?

Figyelt kérdés
Évekig kezeltek egy kórházban. Azóta sikerült rendbejönnöm. Elítélem viszont amit az orvosok velem tettek. Most egy olyan dilemmám van, hogy beteg voltam akkor és talán nem tudom jól megítélni az akkori helyzetet és lehet, hogy valóban segítő szándékkal álltak hozzám. Mai napig utálom az orvosokat és megkérdőjelezem segìtőkészségüket. Arra gondoltam segítene ha felkeresném a régi orvosomat és feltenném neki az akkori helyzetből bennem maradt kérdéseket. Ennek van értelme?

2017. ápr. 27. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ártani semmikép sem árthat.
2017. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem árthat is, feltépi a régi sebeket. Neked inkább tovább kéne már lépni.

De ha úgy érzed, ez szükséges a továbblépéshez, akkor igen. Kérdés, hogy ő fogad-e és... hogy emlékszik-e rád annyi beteg közül. Mert erre azért nem vennék mérget.

2017. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Ha van magánrendelése, akkor jelentkezz be, és tedd meg. Nem árthat, főleg, ha benned ez gondot okoz.
2017. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerényen elhallgattad, hogy mivel és hogy kezeltek. Ennek megfelelően javaslom egy pszichiáter felkeresését.
2017. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, bennem ez még gondokat okoz. Inkább olyantéren, hogy sokat agyalok azon, hogy egyszer bosszút fogok állni azért amit velem tettek. Az foglalkoztat inkább hogy valóban nem hagytam-e más választási lehetőséget nekik és érthető-e valahol amit tettek. Nem mondom, hogy elfogadható, mert az semmiképp, csak érteni szeretném.
2017. ápr. 27. 10:36
 6/19 A kérdező kommentje:
A mivel és hogy ebben az esetben lényegtelen. A fontos az, hogy nyomott hagyott bennem azok után is, hogy más módot találva rendbejöttem.
2017. ápr. 27. 10:39
 7/19 anonim ***** válasza:

Természetesen nem fognak Rád emlékezni...

naponta 50 beteg megfordul náluk... éves szinten simán kijön a 10.000 beteg

2017. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez a bosszúállás dolog nem tetszik... Nem írtad le mivel kezeltek és pontosan mit műveltek veled, így azért nehéz okos tanácsot adni, jogos-e vagy nem! A bosszúállást szerintem felejtsd el!
2017. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtál semmi konkrétumot így azt sem tudjuk jogos volt e amit veled tettek vagy sem. Ha meg mondjuk szeméremsértésről lenne szó akkor meg ott van a bíróság. Vannak jogok, van lehetőség feljelentést tenned, ennyi. Így hogy semmit nem tudunk a lényegről, hogy vársz tanácsot, pont a lényeget titkolod el, bravo!
2017. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jah és a boszúállós dolog, gondolat, meg elég gyerekes, vgagy ép beteges, ha komolyan is gondolod, akkor meg valóban orvosra van szükséged, bár még a korodat sem, meg a nemedet sem árultad el, vicces vagy.
2017. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!